Fatih Pulat’tan arazi açıklaması!

Bursaspor Kulübü Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkan Fatih Pulat twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından Avukat Ayşen Biçici hesabının “Yönetime soru Mudanya yolunda benzinlik 2 dönüm , Dereçavuş’ta 5 dönüm depo arsası aldınız, imar çıkarttınız. O bölgeye imar çıkana kadar, o bölgeden hangi yöneticiler kaçar dönüm yer aldı. Bu arsaları da Bursaspor için alın, borcumuz bitsin Hep şahsi menfaat peşindesiniz.tweetine Pulat şöyle cevap verdi.

 

 

 

 

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Emlakçı dükkanı gibi olmuş klüp. Yalnız bir fark var emlakçı lar genelde kâr yapar. Klüp ne hikmetse borç batağında yüzüyor. Nereye kadar gidecek böyle. Yönetici beyler aklınızı başınıza alın. Bu klübü yolda bulmadık kolayca harcatmayız. Biz taraftarız hesap sorarız. Horoza sormuşlar tavuk mu yumurta dan çıkar yumurtamı tavuktan çıkar diye horoz ben onu bunu bilmem işimi yapar bakarım der .biz taraftarlar da görev mizi yapar sonuca bakarız. Tavuk yumurta vermezse o tavuğu keseriz bu kadar basit. ….

  13
  5
 2. Helal olsun, Adam tum netligiyle aciklamis durumu. Yonetimde ise yarayan 1-2kisi var onlardan biri gibi gozukuyor. Bursaspordan veya bursasporun uzerinden 1tl bile yiyen varsa, Allah iki yakalarini bir araya getirmesin. Sadece Bursaspor degil, dernek ve kamu mallari icin de gecerli tabi.

  9
  6
 3. GEÇEN YİNE BURSASPORUN ARSA ALIMINDA BU ŞAHSIN 270.000 TL ŞAHSİ MENFAAT SAĞLADIĞINI BİR BURSA GAZETESİ YAZARI İSİM OLARAK MIKTAR OLARAK VE YER OLARAK ALENEN YAZMIŞTI. AMA PULAT’TAN HİÇ BİR AÇIKLAMA GELMEMİŞTİ. BANKA ŞB. MÜDÜRLÜĞÜNDEN SONRA ŞİMDİ EMLAK KRALI OLDU. OLDUDA NSL OLDU. PARTİ MECLİS ÜYESİ OLMAK AVANTAJINIMI KULLANIYOR ACABA. BAŞKANA BOŞUNA DEMİYORUZ SEN İYİ NİYETLİSİN AMA ETRAFINDAKİ BU SAFRALARI AT DİYE. AVUKAT HANIMADA *İSTANBULDAN* DEYİP HEDEF SAPTIRMAYA ÇALIŞMAK İŞİN DOĞRULUĞUNU GÖSTERİYOR GİBİ SANKİ ….

  6
  3
  1. @HERŞEYİM BURSASPOR yorumuna yanıt olarak

   utanmaz adam iftira atma..bursada bir yazar isminide vereyim m.ali yılmaz yazdı fatih pulatla ilgili fatihte bütün belgeleri koydu yazarın önüne oda fatihten özür diledi…daha sonra bu yazar fatih pulat gibi yöneticiler varken bursasporun sırtı yere gelmez diye yazısıda var..bu çocuk mudanyalıdır.öyle bir babanın oğludurki babası rahmetli olduğunda cenazesine katılmayan bir tane mudanyalı kalmamıştır..haram yemez bu çocuk kendisinin işi var gücü var.bırakın iftira atmayı..buradada açıklamış bütün hadiseyi kanıtlarıyla ,tapularla.

   2
   1
   1. @yandı yorumuna yanıt olarak

    yalAKa (öyle girişe böyle cevap) yazıyı iyi oku. m.ali yılmazın böyle bir açıklaması olmadı gazetede. ayrıca ona iftira atmıyorum sadece yazılanlarla 3sene öncesinde banka müdürlüğünden emlak kralı Bursasporu kullanarak nasıl oluyunuyor ve avukat hanımın söylediklerinlede örtüştürmeye çalışıyorum. kimsenin ailesiyle ilgilide bir lafda yok ortada. konumuza örnek olarakta söylemiyorum ama bir ata sözü var unutma (her alimden bir zalim-her zalimden bir alim olabilir) diye. bu sende bende herkeste olabilir.

    1
    1
    1. @HERŞEYİM BURSASPOR yorumuna yanıt olarak

     utanmaz yalancı iftiracı .benide ak partili olarak ima etmişsin.vercek cevabın yok .senin gibilerin bursaspor umrunda değil umurunda olan siyasi düşmanlık önemli olan senin gibilerin fatih gibilerini kıskanması..sen fatihin ne iş yaptığını bilmeden iftira eden bir zavallısın kardeşim..dua et fatih burayı okumasın yoksa attığın iftiraları mahkemede açıklamak ispat etmek zorunda kalırdın..bu arada arkadaşlar bu konuyu uzattığım için bursasporluyuz net üyelerinden özür dilerim..ama yukarıda allah var bu adamın yazdıklarının hepsi yalan..m.ali yılmazın köşe yazıları yeni marmara gazetesinde duruyor.okuyun bu iftiracının gerçek yüzünü görün..

 4. Biz bu gidişle ne başkan ne yönetici zor buluruz. çamur at izi kalsın. madem Bursasporlu avukatsın açarsın davayı. Demekki sahtesin. Kusura bakmayın ama feyk hesaplarla algı yaparak kimseye fayda sağlayamazsınız. ayıp ayıp biraz adaletli olun. Zararı Bursaspor görüyor

 5. Ali ay ve yönetim bu zaman kadar hiç başatılmayan arazi işleriylr kulube para kazandırmaya çalışıyor karalamayın çok biliyorsunuz projeyle çıkın boş konusmayı sallmayı bırakın daha 1 adet 100tl forma alamamış lafa geldiğinde bursasporluyuz bırakın boş konusmayı.doğru işlere herzaman alkış.ama basarı şart takım ilk 7 de olması gerrkir herzaman…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı