Faruk Çelikten Bursaspor açıklaması

Devlet Bakanı Faruk Çelik bugün Eker Meydanında bulunan Kayhan Köftecisi'nde yemek yedi.

Öğle yemeğinde firma sahiplerinden Orçun ve Ceyhun  Yaman ile sohbet eden Faruk ÇelikBursaspor’un bu sezon bence olumlu işler yaptığını görüyoruz. Ligin ilk yarısının bitmesine iki hafta var ve bu iki maç bizim için çok önemli. Kalan karşılaşmaların hedefimiz açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kulübümüzün maddi anlamda sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Camia olarak bu haftadan itibaren, sezonun ikinci yarının başına kadar kaynak bulmamız gerekiyor. Sezonu iyi bitirip inşallah ait olduğumu yere döneceğiz.” dedi.

Ceyhun  Yaman sohbet sonunda Faruk Çelik‘e Frutti Extra Bursaspor forması hediye etti.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. SİYASET Bİ YANA
  NET OLAN ŞU
  İSADAMLARİ MESÜT MESTANA KURUŞ VERMEYECEK LERİ ORTADA
  FARUK ÇELİK VE HAKAN ÇAVUŞOĞLU BİR ŞEKİLDE
  BİŞEYLER YAPABİLİRLERSE BİŞEYLER OLUR YOKSA
  İŞİMİZ ZOR
  ÇÜNKÜ MESTANA HERKES.ŞEFFAF OL.ŞEFFAF OL DİĞERLERİ GİBİ OLMA DEDİ AMA O DİĞERLERİ GİBİ OLMAYI TERCİH ETTİ

  39
  6
   1. @hasan yorumuna yanıt olarak

    olmayan başkan mı???Bursaspor a Bursaspor düşmanı pislik ibo yu getiren çapsız başkan mı???ondan sınıf başkanı olmaz…değil çıkıp tff de masaya yumruğunu vuracak…O senin dediğin başan türü YAZICI dan sonra bitttttiiiiiii

 2. Benim bu haber içeriğinde gördüğüm tek şey pideli koftecinin reklamının yapıldığı yoksa bursaspor için söylenen elle tutulur bir şey yok.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu