Fabrikalar satıldı

Bursaspor’un Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarının satışı için tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir grupla anlaşma sağlandı. Maddi krizdeki yönetim kulübün kalıcı gelirlerinden biri olan fabrikaları nakit akışı sağlamak amacıyla elden çıkardı. Bursaspor’un en önemli gelir kalemleri arasında yer alan ve benzinlik öncesi tapusu elinde bulunan tek arazisi olan fabrikaların satışının 16 milyon TL’ye gerçekleştiği bildirildi. 

  FABRİKALARI BOŞALTIN   Fabrikaları alan firmanın sahibinin geçtiğimiz günlerde kiracılara, ‘Burayı Bursaspor’dan satın aldık. En kısa zamanda çıkmak için hazırlığınızı yapın’ söyleminde bulunduğu, kiracıların ise bu beklenmedik gelişmeye tepki gösterdiği belirtildi. Yönetim satıştan elde ettiği gelirle bankaların koyduğu ipoteği kaldırırken, satışı gerçekleşmeyen benzinlik arazisinden elde edilen ve vadesi geçen 6 milyon liralık çekin geri ödenmesi için finansman sağlandı   Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu