F.Bahçe’nin pankartı neden yok?

Maç öncesi ve sonrası futboldan çok gerilimi ile haftaya damga vuran F.Bahçe – G.Saray karşılaşmasında yaşanan bir görüntü kafalarda soru işareti bıraktı…

Hafta içi oynanan kupa maçlarıyla birlikte tüm takımlar sahaya TFF'ye ve Kulüpler Birliği Vakfı'na ait "Başımız sağolsun" pankartıyla çıkmasına karşılık sarı-lacivertli ekibin derbi maçında ilgili pankartı taşımaması dikkat çekti. TFF yönetiminin Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın vefatıyla ilgili tüm takımlara hafta içinde "Başımız Sağolsun" pankartı gönderdiği bir karışıklık olmasın diye de kulüplere "Ev sahibi takımlar TFF'ye, misafir takımlarda Kulüpler Birliği'ne ait pankartları tutacaklardır" şeklinde karar aldığı öğrenildi.

Bu hafta ligde oynanan tüm maçlarda takımlar bu pankart düzenlemesi üzerine maçlara çıkmasına, derbi maçında da G.Saray'ın Kulüpler Birliği'ne ait "Başımız Sağolsun" pankartıyla seromanide yer almasına karşılık F.Bahçe'nin TFF'ye ait pankarı taşımaması "Fenerbahçeliler pankartı unuttu mu yoksa kaybetti mi?" sorusunu akıllara getirdi.

Bu arada maçın temsilcilerinin, F.Bahçe takımının taşıyacağı TFF'ye ait pankartın maç öncesi karma alanda mevcut olduğunu raporlarında yazdıkları iddiası ise bu konuda kafaları iyice karıştırdı.

Kaynak-Sporx

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı