Eyüpspor – Bursaspor maçı yine ertelendi!

Bursaspor Kulübü dün ertelenen Eyüpspor karşılaşmasının elverişsiz hava ve saha koşulları nedeniyle yeniden ertelendi

Açıklama şu şekilde;

Ligin 22. haftasında 23 Ocak Pazar günü saat 19.00’da başlayan, elverişsiz hava ve saha koşulları nedeniyle ertelenen Eyüpspor maçımız; elverişsiz saha koşullarının devam etmesi ve sporcu sağlığı göz önüne alınarak ileri bir tarihe ertelenmiştir.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Emirsultan yorumuna yanıt olarak

   Burada Hotel Parasını vs Konuşağımıza Son Bir Kaç Gündür Esas Yönetim Başkanı Emin’inin Fotoları Yerine Onun Yerine Vekaletname Başkanın Fotoları Yoğun Şekilde Çıkmaya Başladı – Burada Soru Bu Yönetimin Bursaspor’a Verdiği Zararları TFF Yaptırımları Olursa Parası Karşılıyacak Maddi Gücü Varmı? Bursaspor’un Divanı Parasal Garantiyi Bankalarından İstemesi Lazım İkiside Sonunda Arka Kapıdan Yok Olmalarına Şans Verilmemesi Lazım- Divan Göreve

   2
   3
  2. @Emirsultan yorumuna yanıt olarak

   Emin Adanur otel parasını da Eyüp’e yaslar. Bi de tıvit atar, karlı havanın günahı olur falan filan yazar. Kuzgun leşe, devlet başa falan bir iki de süslü cümle derken, bi dakkada indirir otel parasını Eyüp’ten:

   14
   27
 1. Demekki boşuna eleştirmemiş,boşuna tff ve eyüpe laf söylememişim.Yahu yetkililer günlerdir yoğun kar yağışı olacak,oldu tedbirsiz davranmayn.İşiniz mecburi kılmadıkça evden çıkmayııın.Araçlarınızı çıkarmayıın dedi.

  KAR YAĞDIRAN RABBİME HAMDOLSUN.Kışn kar yağdırılmazsa,yazın ne su,nede yiyecek unumuz,buğdayımız olur.KAR VE YAĞMUR BEREKETTİR.
  TEDBİR ALMAK İSE AKLIN VE TECRÜBENİN GEREĞİDİR.

  Dün o şartlardan dolayı bir oyuncu dahi hastlaansa bunun hesabını vermezsiniz.

  Evet EYÜPSPOR YÖNETİMİ.Öyle boşbğazlık,öyle gurur ve fursatçılık ile işler olmuyor değilmi.YARADANIN SİLLESİNİ YEDİNİZ ,OTURUN OTURDUĞUNUZ YERDE TERBİYESİZLER.

  65
  9
  1. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   Bursasporun başkanı, Levent Kızıl olsaydı, dünkü maç 13,00 te oynanırdı, Eyüpe koyar, 15,00 gibi Bursa ya dönerdik. Dün kar yağışı Eyüpte akşam 18,00 de başlamış.

   51
   5
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Haftalar öncesi hava durumlar bilinirken 1 gün önceden bilinmez mı? 1 gün önceden bir gün sonra saat 19 ‘da şiddetli kar yağacağı bilinirken TFF bu maçı niçin oynattı. Eyupsporun avanyajina olduğu için mı? Nitekim 2. dakikada 1-0 öne geçtiler. Acaba mac Bursada olsaydı TFF oynattirirmiydi. Bursaspor Yönetimi maçın saat 13.00 e alınmasını istedi. Ancak Eyüpspor Yönetimi kabul etmemiş. Halbuki o saatte hava durumu elverişli idi. Maçın oynanmasında, oynanmsindan mütevellit her türlü olumsuzlugun vebali Eyüpspor Yönetimindedir.

   2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Ama başkanımız Emin Adanur olduğu için maç 19.00’da oynandı. Eyüp daha 2’nci dakkada biz koydu, Bi gece daha otelde kalındı, bi de ordan otel paraları bize girdi, kalan 75 dakikayı bakalım ne zaman oynıycaz, 1-0 yenik başlayıp. Levent Kızıl olsaydı bu maçın tekrarı 0-0’dan başlardı. Şimdi Emin’in çorbacıları bu yoruma yine bı sürü eksi yağdıracak, ama onlarda biliyor aslında bu satırların doğru olduğunu.

    15
    6
   3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Yüzde birmilyon katılıyorum sözüne bu takimi adam ederse bir tek levent kızıl adam eder diye aylar öncesi yazmıştım.fakat bi sıkıntılar varki gelmiyor.yoksa bursa çocuğu olup böyle bir bursaspora kayıtsız kalmaz sırtını donmezdi

    16
    3
 2. Bunu önceden deselerdi ya 1 daha boşa otel masrafı yapıldı yazık valla eridik bittik yeminle şu Ankaragücü Erzurumspor düşüyorlar ama adamlar çıkmayıda biliyor bizim hale bak 3 sezondur sürünüyoruz

  37
  1. @obursali yorumuna yanıt olarak

   ADAM LARIN HÜCÜM GÜCÜ FALAN DEĞİL KAEDWŞM. ADAM GERİDE İYOT GİBİ AÇIKTA BOMBOŞTU. YAW Bİ YAPIŞIN ADAMLARA YAW. DEFANS HATASI TAMAMEN.

   16
   2
   1. @HERŞEYİM yorumuna yanıt olarak

    Kaleci de çok hatali idi. Kaleye giren topu adeta seyretti. Herhalde soguktan dona kaldi. Karli ve soguk havalarda maç kaleciler icin zorlu gecer. Oyuncular koşuyor, kaleciler bekliyor.

    5
    1
  1. @Doktor yorumuna yanıt olarak

   Rezil bile değiller. Daha ötesiler. Muşlu’lar çekin ellerinizi Bursa şehrinin takımından. Gidin Muş sporu yönetin. Bu kulüp size ekstra large. Sizin bedeniniz ve kapasiteniz Small

   11
   5
 3. Bu takımdan ve yönetimden hiç umudum kalmadı beyler yavaş yavaş eriyo bursa sonumuzu görür gibiyim gerçekten bursaspor sevdalısı bir başkan gelmez ise bu ligde de tutunamıcaz 🥺

 4. Aynı ülkenin durumu gibi federasyonun iyi olmasını beklemek ve onun yetersiz yeteneksiz hakem bozuntularındanda fazlasını beklemek hayel olur

  8
  4
 5. Tamam biz 1-0 maci kaybettik boyle kabul ediyoruz sayet maca devam edersek fark yiyecegiz. Pardon bir de boyle deneyelim Bursaspor maci oynayip kazanirsa iste bu mucize olur.

 6. Yedek listesinde Bruno varmıydı hatırlayamadım.Yedeklerdeki futbolcular ve diğerleri insşallah sakatlıkları varsa atlatırlar.Maçın ileri tarihe atılması bir bakıma iyi oldu.

  3
  1
 7. Benim koca bursasporum yeşil incim şampiyon timsahımın rakip diye eyüpspor karşısına çıkıyor da o koca çınarın adı bu semt takımları ile anılıyor ya çok zoruma gidiyor çok… Çok kahırlanıyorum

 8. Ertelendide nasıl olacak şimdi bastanmi başlanacak maça yoksa kaldığı yerden mi 1-0 yeniktik ya o yüzden de soruyorum🤔

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu