Ey TFF bu nasıl iş böyle!

Türkiye Futbol Federasyonu TFF 1. Lig 13-17. hafta müsabakalarına ilişkin programı açıkladı.

Bursaspor‘un işçi kenti olduğunu yine göz ardı eden Türkiye Futbol Federasyonu, açıklanan programa göre yeşil-beyazlı takımın iç saha maçlarını 16:30 olarak belirledi. 5 haftalık programda Bursaspor iki iç, üç deplasman maçı oynayacak. Bu iki maçın birisi pazar, diğeri ise cumartesi günü olacak.

Bursaspor‘un deplasmanda oynayacağı karşılaşmaların başlama saatleri ise 19:00 olarak açıklandı.

Şehrin çalışan bir taraftar grubu olduğunu yine göz ardı eden TFF‘nin bu düşüncesizliği Bursaspor‘a hem maddi, hem de manevi anlamda zarar veriyor.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   Ya anladım da her şeye de yaygara koparmayalım abi..
   Şu maç saatlerinden sadece Hatay maçı bursa’da 16:30 diğerleri normal. Giresun maçı Pazar günü saat 16:30 da ki bu bence kış mevsiminde pazar günü alınacak en iyi maç saatidir. Pazar günü 16:30da işe giden kaç kişi var? Haberin manşetine altındaki yorumlara bakınca sanırsın 30.000 kombine satmış her maçı kapalı gişe oynayan takımımız var.. Stada gelen yok zaten bahane aramasın kimse boşuna..
   Futbol ve bunun canlı yayını bir sektör; milyon dolarlar dönüyor ve sonuç olarak hangi maç daha çok izleniyorsa onlara göre saatler ayarlanıyor. Bu gayet normal. Süperl Lig’de değiliz abi anlayın artık.
   Deplasman maçlarını Cumartesi-Pazar 19:00 yazmışlar!!! bak arkadaş ya hain tff nasıl yaparsın bunu!!!! 21:45 de şampiyonlar ligi saatinde oynamalıydık biz!!
   Arkadaşlar yeter artık kurtulun şu paranoyadan yine söylüyorum bu maç saatlerinde sadece evimizdeki 16:30 Hatay maçı sıkıntılı öyle haberin başlığındaki gibi TFF’ye atar gider yapacak bir durum yok!
   Şu tripkolik eleştirileriniz takımın zaten düşen popülaritesini iyice yedi bitirdi yeter artık..

   11
   1
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Bu bişey değil ! Hele sen bir de daha maç başlamadan açıklanan ilk onbire verilen tepkileri, maçtan sonra hocaya topçulara sallayan skor taraftarlarını gör !?

     2
     8
 1. TFF Resmen bize karşı bir senorya hazırlamış maçlarımızı hep 16.30 da oynatıyor nedense bizi savunan kimse yok Başkan sen kimden korkuyorsun çıksana sert bir açıklama yap

  28
  1
 2. Peki biz şaşırdık mı.
  Cevap hayır.
  Yıllardır söylediğimiz konu.
  TFF Mhk ve hakemler………
  Bu üçlüye dikkat hem de çok dikkat.

  24
  1
 3. SEYİRCİSİ OLMAYAN KULÜBÜN MAÇLARINI 19.DA OYNATAN.TFF.YIKINIYORUM.BURSA SANAYİ KENTİ OLUŞUNU GÖRMEZLİYE GELİP MAÇLARIMIZI 16.30 A. ALAN BÖYLE ZİHNİYET HİÇ GÖRMEDİM. BURSASPOR VE EŞKİŞEHİR İN MAÇLARINI .BİLEREK SDATLAR DAN SEYİRCİ Yİ FUTBLOLDAN UZAKLASTIRAN GENÇ KARDEŞLERİMİ BAŞKA ŞEYLERE ITIYORSUNUZ.DIKKAT.BU GURUPTA SEYİRCİSİ EN FAZLA 2.KULÜBÜN MAÇLARINI BİLEREK 16.30.DA OYNATARAK KULÜBLERİ ZARARA SOKARAK KULÜBLER BİR ALT LİGE DÜŞMESİNİ SAĞLIYORLAR.GEÇEN SENEDE VARIN BAŞINDAKİ HAKEMLERİN YÜZÜNDEN PUANLARIMIZ ÇALINDI AMA KULÜBÜN BAŞINDAKİ BAŞKAN VE YÖNETİMİNİN BECERIKSIZLİĞİ ‘DEN KÜME DÜŞTÜK.SAYIN MESTAN UYUMAYIN .TFF.NİN OYULARINA GELMEYİN TFF.YE BASKINIZI YAPIN. YADA YAPTIRIN.SELAMLAR.

  21
  1
 4. tff ali ayın borçları onundur sen yeni başkana ali ayın cezasını veremezsin saatler hep sıkıntı hakem desen çöp bu mesajı okursun banane dersin ama tüm bursasporlu kişilerin hakkına girersin

 5. Maaleef acı gerçek BURSA ve BURSASPORUMUZ SAHİPSİZ.TFF Başkanının BURSA HALKINDAN PARA KAZANDIĞINI BİLDİĞİ HALDE BURSASPORA YAPTIKLARI HAKSIZILIK TÜP KAFALININ YAPTIKLARINDAN FARKSIZ.

  ŞAMPİYON OLMAMIZI BJK-FB VE GS.Maalesef hazmedememiş.

 6. Ha akşam maçı ha gündüz maçı ne fark eder? Sadece 2-3 bin kişi eksik oluverir. Gelenlerin de çoğu sürekli küfür kıyamet modunda zaten.

  3
  2
 7. Ya bu nedir zaten artık maçların erken olmasından izleyemiyoruz boş vakit kalmıyor başkan sende şu TFF’ye dilekçe yaz, bir şeyler yap.Gençen seferki Bayburt Özel İdarespor’la oynadığımız maç tam saat 13:00’daydı bu kadar erken olur mu?TFF 1. Lig maçlarında hiç 20:00 ve üzerindeki saatlerde oynamadık ve bunun sorumlusu TFF’dir.İnşallah FİFA’dan ceza yer.?

 8. Siz işi ayıkmıyorsunuz,,Giresun ve Hatay taraftarı maça yetişemesin diye erken saate alınmış bu maçlar,,aslında tififi bize kıyak geçmiş ??

  1
  3
 9. burada bazı arkadaşlar bursasporun başkanın lobisi olmadığın bassediyor vizynsuz diyor evet b
  aslında bu arladaşlar bursaspor takımınnın kahale alınmadığını yazıyor yani taraftarı ve başkanı demek istiyorlar o zaman vizyonsuz bir adamdan saygı duyulacak bir adam sallanmayan bir takımdan bir efsane yapacak olan bizler olmalıyız bursaspor başkanı kim olursa olsun ceketinin düğmesini iliştirecekler bursaspor adını duyunca irkilecekler ama malesef BURADA ÇOK BİLEN ARKADAŞLAR VAR HER FIRSATTA BURSASPOR BAŞKANINA AŞALAYICI KELŞMELER KULLANIYORLAR AYNI ZAMANDA KULÜBÜN VE TARAFTARININ KALİTESİNİ DÜŞÜRÜYORLAR / BEYLER AYAGA KALKIN KOSKOCAMAN BURSASPORUN KOSKOCAMAN TARAFTARLARI VE KOSKOCAMAN BAŞKANI HAKKINDA KİMSEYE SÖZ SÖYLETMEZSENİZ İŞRTE GERÇEK LOBİ BU İŞTE GERÇEK MİSYON BU ÖNCE KENDİMİZİ İNANDIRMKA GEREKLİ SONRA HERKES İNANACAK SAYGILARIMLA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu