Eurocup’ta Bursaspor gecesi

Eurocup A Grubu'nda Frutti Extra Bursaspor deplasmanda Joventut Badalona ile oynayacak.

22:45’te Palau Olímpıc de Badalona‘da başlayacak maçı TRT Spor Yıldız naklen yayınlayacak.

Takımlar arasında güç dengesinin bulunmadığı, herkesin herkesi yenebildiği grupta birinci Bourgen Bresse ile Ratiopharm Ulm arasında 2 puan bulunuyor.

Bu nedenle normal sezon sonundaki olası averaj hesapları nedeniyle her maçın, her basketin önemi bulunuyor.

Joventut ve Bursaspor ikinciliği paylaşan 4 takım arasında yer alıyor.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sezon başında ucuza kaçılarak yapılan yanlış oyuncu transferleri, sezon içinde çoğunlukla rahat karşılaşma izleyemememize ve basit kaybedişlere neden oldu. Bugün de çok iyi bir takıma karşı oynayacağız umarım alırız. Kazanabilmemiz, genellikle koçun çizdiği iyi oyun ve takıma hırs aktarabilmesiyle, birkaç da yetenekli oyuncuyla gerçekleşiyor, daha iyi kadroyla enfes olacağı kesin. Bu arada Instagram’dan yapıcı eleştirilerde dahi birçok engellenen taraftar varmış, buna zaman harcamaktansa; armamızın arkasından onu gölgeleyen ve her kulüp görselinde ana renklerimizden çok öne çıkan, kulüple bağdaşmayan sarı rengini değiştirmeye odaklanmak Bursaspor’u doğru tanıtım için de daha efektif olacaktır.

  8
  1
  1. @TSC yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’un Önemi Yok Kardeşim Önemli Olan Frutti Extra İş Güç Reklam Hayatım’da Böyle Kötü Bir Reklam Armacığı Görmedim İsmin Önünde Reklamın Var Yetmiyorsun Bir De Arkasına Kocaman Reklamını Yapıyorsun Bunları Yaparsanız İçecek Alacak İnsanlar Dahi Uludağ Markasına Yönelmez Mesele Zihniyet Anlayan Anladı.

   4
   20
   1. @Kerem yorumuna yanıt olarak

    frutti extra nın yanından BURSASPOR kalksın o salonda 100 kişi zor bulursun. Ben şahsen BURSASPOR için gidiyorum.

    4
    2
   2. @Kerem yorumuna yanıt olarak

    Kerem çok büyük pazarlama ve reklam strajisti’sin. Belli. Bravo valla. İstanbul’daki reklam ajanslarından biri seni kazara işe alsa, yandı amk. 2 ayda o şirketi batırmazsan diksinler. Bu kafayla.
    Ulan ben firma olarak Bursaspor baskete yılda 10 milyon yuğro para vericem, hem de yıllarca bu parayı vericem. Reklamımı değil göğüse ve sırta, dötüne bile yazdırmazsam neyim. Sen ne konuşuyon aga?

    9
    2
    1. @Ajans yorumuna yanıt olarak

     Sizdeki bu Futbol kafasında olanlar yüzünden geldiğimiz nokta belli size soruyorum hangi basketbol takımının amblemini in arkasında sponsorun amblemi olmuş güzelim yeşil beyaz armayı mehvetmişler mesele takım başarılı olsun ama Bursaspor markasının önünde para veriyorum diye kocaman reklam ambleminin olması beni üzdü Bursa lı Ve Basketbol Sevdalısı Olarak İnsan Sevdiğine Sitem Eder Bu Takım Geçen Yıl Eurocup ta Final Oynadığında En Fazla Sevinenlerden Biri de Bendim Kimse Tarafından Yanlış Anlaşılmak İstemem Neticesinde Özgür Düşüncelere Sahip Bireyleriz Kızıl Ailesinin Bursaya Katkısını Tartışırsak Allah Sorar At Gözlüğüyle Yaşamıyoruz Surç-u Lisan Ettiysem Affola…

     1. @Kerem yorumuna yanıt olarak

      Ulan geri zekalı, sen önce Bursaspor basket takımının arkasında sponsor reklamı var mı, yo kmu, onu öğren, ondan sonra konuş. Takımın bi tek göğsünde sponsor reklamı var. Sırt reklamını ise HDİ Sigorta kapatmış durumda. Sen hala konuşuyon Allahın lavuğu. Öpeyim senin gibi reklam ulemasını ben.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu