Etkili değildik..

Karaman; “Kendi taraftarımızın önünde bu sezonun son maçını 3 puan ile kapatıp, haftaya oynayacağımız Gençlerbirliği maçında da, Beşiktaş’ın alacağı sonuca göre 3.lüğü kovalamayı düşünüyorduk.

 

Hafta başında Başkanımızın vefatı ve ondan sonraki süreç bizi etkiledi. Son iki günde kendimize gelip, antrenman açısından normal düzenimize geçebildik. 90 dakikayı değerlendirecek bir durum yok. İyi bir futbol sergileyemedik. Maçın bazı bölümleri de vardı.

 

Kaptan Ömer’i Erzurumspor’a getiren bendim. Bugün en son maçı da bana nasip oldu. Maçtan önce çok ciddi bir sakatlık geçirdi. Yoksa daha fazla oynamasını istiyorduk.

 

Taraftarımıza daha farklı veda etmek isterdik. Taraftarımız bugün coşkusunu gösterdi. Biz de verdiğimiz Avrupa sözünü tuttuk. Bundan sonra takımımız adına doğru hamleleri yapıp, Avrupa’da çok iyi sonuçlar alan bir Bursaspor kurma hedefindeyiz” dedi.

Bursaspor.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı