Eski Bursasporlu Ekong ile takım arkadaşı oldu

İki eski Bursaspor'lu William Troost-Ekong ve Ozan Tufan, c'da takım arkadaşı oldu.

Bursaspor alt yapısında yetişen ve ardından Fenerbahçe‘ye transfer olan Ozan Tufan, Watford‘a transferinin gerçekleşmesi sonucunda bir süre Bursaspor forması giyen William Troost-Ekong ile takım arkadaşı oldu.

Ekong Bursaspor‘da 2017 – 2018 sezonunda formayı terletmiş ve 32 karşılaşmada 3 gol ile takımına katkı sağlamıştır.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Son aldığın topcularin neden lisansı çıkmadı ? Erzurum yenince mi çıkaracaksınız ? Twitt atmaya benzemiyor… hocanın başını yiyenler
   ..bı zahmet …topculari hazırlayın bir an önce !!!!

   14
   49
   1. @İlhan yorumuna yanıt olarak

    Keşke o gün trabzonspor a yenilip dusseydikde mustafa hoca bu kadar ucuz kahraman olmasaydı, o maça td olmadan çıksak yine alırdık, evet çok beyefendi biri ama bize yeterli değil, bir sözümde bataja ya,böyle profesyonellik olmaz,aniden çekip gitmesi ilk değil, iyiyi söylerken bunlarida söylemeli, başkanımızın yanındayız, morelini bozmasın, tanımam etmem ama yazıcıdan bile iyi olabilir,bize düşen destek olmak,aksi durumda süreç daha iyiye gitmez, biz batajaya Bursaspor için ilgi gösterdik, mesela şimdi bataja bir takıma gidip bize gol atsa gol diye bagirirmisiniz,artık lütfen sorun çıkarmadan önümüze bakalım..

    3
    3
   1. @Pablo Martin yorumuna yanıt olarak

    Ya gerçekten utanıyorum sizden. Şu yaptığın yoruma bakar mısın ? Yeni bir sezona başlıyoruz. Motivasyonumuzu morelimizi yüksek tutmamız gerekirken kendi topçularınızla dalga geçiyorsunuz. Yemin ederim ben futbolcu olsam ve bu yorumu okusam hepinizi s.*tir ederim. Hiç bir yoktan da anlamıyorsunuz o da işin cabası.

    3
    2
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Fatih Tekke ye neyi kanıtladı ki bizim başımıza geöecek demişler inanın iki sene önce Ömer Erdoğan bizim başımıza önerilseydi aynı şeyi diyeceklerdi .Tekke geçen sene istanbulu iyi oynatıyordu ki playoff yaptılar.Tekke veya başka biri kim gelirse gelsin artık son maça kadar destek olma zamanı geldi diye düşünüyorum.Zamanında Rıza hoca ismi geçtiğinde(epey zaman oldu)yok bjk li yok bilmem ne dediler.biz Rıza hoca ile anlaşbilseydik küme düşmeyi bırak ikinci şampiyonluğu alırdık.artık kişileri eleştirmeyi bırakalım oyunu eleştirelim.oyunu eleştirirkende ne futbolcuya nede teknik adama çöp muamelesi yapmayalım.hatasını söyleyelim ama çöp muamelesi yapmayalım.Mustafa hoca değerli bir futbol insanı idi ama geriden çıkışlarda hep eleştirdim hocanın anlayışını.yada son maçta Taha sakat değilse kenara alınmasını.ama hiçbir zaman hocayı değersiz yad bilgisiz eleştirisinde bulunmadım.şimdi Mourinho pogbayı oynatmıyor diye bilgisiz çöp v.s oluyor hayır.kimse diyemiyor ama oynatmadığında faturayı ödemek zorunda kalıyor.Mustfa hocanın gönderilme olayı yanlıştı anlaşılmalı idi . tweet’le yönetme kaos getirir.imssnlar konuşa konuşa…..

 1. Bu adamın menejerini tebrik etmek lazım bizde 32 maç oynadı nerdeyse her maç penaltı yaptırıyordu zamanlama olarak çok ağır bir stoperdi

  11
  2
 2. Yakında Serdar Özkan’ı da alırlar amk. Keçi sakalını, at kuyruğunu diktiğimin çöpü. İşallah Emin Beyin menejeri Pertev Watford’a da el atmaz.

  3
  6

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu