Eses Maçı Bilet Satış Programı

Büyük Başkanımız İbrahim Yazıcı’yı ebediyete uğurladığımız şu günlerde, camiamızın göstermiş olduğu birliktelik ve ülke kamuoyuna verdiğimiz mesaj tek tesellimizdir. Bu doğrultuda Başkanımızın da önem verdiği, bu sezon Atatürk Stadyumunda oynayacağımız son mücadele olan Eskişehirspor karşılaşması için yönetim kurulumuz bilet fiyatlarını aşağıdaki şekilde düzenlemiştir.

 

Satış Programı;

Biletix çağrı merkezi ve Biletix web bilet satış kanalı ile 11.05.2013 Cumartesi günü saat 10:00 itibari ile satışa sunulacaktır.

 

Biletler Biletix satış gişeleri (Çetin Family Nilüfer, Çetin Family Emek ve Nalbantoğlu Katlı Otoparkı Biletix bilet satış gişesi) kanalı ile 11.05.2013 Cumartesi günü saat 10.00 itibariyle satışa sunulacaktır.

 

Atatürk Stadyumu ana gişelerden bilet satışı 11.05.2013 Cumartesi günü saat 10.00 itibariyle başlayacaktır.

 

Misafir takım tribünü biletleri Kültürpark içi Asayiş Ekipler Amirliği yan otoparkında bulunan Misafir Tribün Bilet Satış Gişesi'nden müsabaka günü olan 13.05.2013 Pazartesi günü saat 10:00 itibariyle başlayacaktır.

 

İl Spor Güvenlik Kurulu kararı, TFF Statüleri, TFF Talimatları ve 6222 ile 6259 sayılı kanunlar gereği yaş sınırlaması olmaksızın tüm müsabakalarımızda olduğu gibi bileti olmayan taraftarlarımız müsabakaya alınmayacaktır.

 

Ayrıca bileti ile müsabakaya gelen ancak yanında biletsiz çocuk getirmiş olan taraftarlarımızın çocukları da tribüne alınamayacaklardır. Bu konu ile ilgili taraftarlarımızın daha duyarlı davranmaları oluşabilecek her türlü sıkıntılı durumların yaşanmamasına ve taraftarlarımızın stadyuma girişlerinde daha rahat hızlı ve daha güvenli olmasına neden olacaktır.

 

Bilet fiyatları ise şöyle;

Bursagaz VIP A-B Tribün 1.Sıra: 150 TL

Bursagaz VIP A-B Tribün 2.3.4.5.6. Sıralar: 100 TL

Kapalı A-B-C Tribünleri: 50 TL

Maraton Tribünü: 20 TL

Kapalı Kale Arkası Tribünü: 10 TL

Açık Kale Arkası Tribünü: 5 TL

Misafir Tribünü: 5 TL

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı