Esentepe Hastanesi’nden loca desteği

Özel Esentepe Hastanesi’nin Bursaspor'dan satın aldığı locanın lansmanı bugün Özlüce Tesisleri'nde gerçekleşti.

Özlüce Tesisleri‘nde düzenlenen lansmana Başkan Ali Ay ve Esentepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal katıldı.

Lansmanda konuşan başkan Ali Ay, şunları söyledi; “Bugün güzel bir gün inşallah böyle devam eder. Özel Esentepe Hastanesi’nin yönetim kurulu başkanı Ergin Kopal’a ve siz değerli basın mensuplarına hoş geldiniz diyorum. Bugün stadımızın güney kale arkasında bulunan localarımızdan biri kendilerine tahsis edecek. Bursa iş dünyasının bu şekilde davranması gerektiğini geldiğimiz günden beri söylüyoruz. Konuşuyoruz. Kendilerine tekrar çok teşekkür ediyorum bize çok duyarlılık gösterdiler. Bunun arkasının gelmesini ümit ediyorum. Bursaspor Bursa’nın en büyük markası. Bu markayı daha da yukarılara çıkarmak için böyle sponsorluklara ihtiyacımız var. İnşallah bu birliktelikten diğer arkadaşlar da feyz alırlar, böylelikle devamı gelmiş olur. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.

Özel Esentepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ergin Kopal ise desteklerinin önümüzdeki yıllarda da süreceğini belirtti ve şunları söyledi; “Esentepe Hastanesi, sağlık grubu olarak İnegöl’de hastanemizin merkezini barındırıyoruz. 1974 yılından beri Bursa’dayız, Bursa’nın dinamiklerini çok iyi biliyoruz kendimizi Bursa’lı kabul ediyoruz dinamiklere destek olmak görevimiz Bursaspor da onlardan birisi. Bursaspor’u desteklemeyi planladık bu yıl loca anlaşması ile başladık önümüzdeki yıllarda bu destek devam edecek. Bursa’da ki işletmeleri de Bursaspor’u desteklemeye davet ediyoruz” dedi.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Nereli olursa olsun, kendimizi bursalı gibi hissediyoruz demesi bile ekmek yediği toprağa minnet gostergesidir. Bu düşünceyi diger iş adamlarının da görmesi dilegi ile. Teşekkürler

    11

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu