Es-Es Maçı Bilet Satış Programı

22 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 17:00'da Bursa Atatürk Stadyumu'nda oynanacak olan Bursaspor – Eskişehirspor müsabakasının biletleri, 20 Ocak 2014 Pazartesi günü saat:10:00’dan itibaren satışa sunulacak.

 

Bilet Fiyatları;

BURSAGAZ VIP B Blok 1.Sıra: 300 TL

BURSAGAZ VIP B Blok 2-6.Sıra: 200 TL 

Kapalı Tribün C Blok: 50 TL

Maraton Tribünü: 30 TL

Açık Kale Arkası Tribünü: 20 TL

Misafir Tribünü: 20 TL

 

 

Bilet Satış Noktalarımız;

–          Bursa Atatürk Stadyumu Ana Gişe

–          Biletix Nalbantoğlu Gişesi

–          Çetin Family – Emek

–          Çetin Family – Nilüfer

–          Biletix internet sitesi (www.biletix.com)

–          Biletix Çağrı Merkezi

  

Biletler, 20 Ocak 2014 Pazartesi günü saat:10:00’dan itibariyle yukarıda belirtilen noktalardan satışa sunulacaktır.

Misafir takım biletleri Biletix web satış kanalı ve Eskişehir Biletix gişelerinden 20 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 10.00 itibariyle satışa sunulacaktır.

 

İl Spor Güvenlik Kurulu kararı, TFF statüleri, TFF Talimatları ve 6222 ile 6259 sayılı kanunlar gereği yaş sınırlaması olmaksızın tüm müsabakalarımızda olduğu gibi bileti veya kombinesi olmayan taraftarlarımız ve çocuklarda müsabakaya alınmayacaktır.

E – Bilet Projesi kapsamında başlanacak olan bilet satışlarında prosedürler gereği bilet alacak olan taraftarlarımızın kimliklerinin yanında olması gerekmektedir. Bilet satışları TC Kimlik numarası üzerinden yapılacak olup her TC Kimlik numarasına 1 adet bilet satılacaktır. Biletlerin üzerlerinde adı soyadı ve TC Kimlik numaraları yazacak olup alınan biletleri sadece bilet sahipleri kullanabileceklerdir. İkinci şahısların biletleri kullanmaları halinde hem bilet sahibi hem de kullanıcı hakkında 6222 sayılı kanun çerçevesinde işlem yapılacaktır.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu