Erzurumspor maçı hakemi açıklandı

Ligin ikinci haftasında 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 20.30’da deplasmanda oynayacağımız Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşılaşmasını Kutluhan Bilgiç yönetecek.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Babı deviricen. Kimle deviricen am? Bu hafta gene saç sakal yaparlar bizi Erzurum’da. Ondan sonra Bursa’daki ilk maçta tezhüratı dinle. Yönetim istifa. Fiks amk. Değişmez kader.

  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Herkes bize düşman psikolojisine girer ve kendini soyutlarsan. Onlar seni dışlar. Çünkü böyle davranarak onu hak ediyorsun. Bir sakin ol be kardeşim ne bu sinir bu öfke yeter çıkın şu kafadan. Millete değil önce kendimize bakmamız lazım. Unutmayın yıllarca maçın daha ilk saniyesi anaya küfür eden bir taraftardık.

   1
   1
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’a büyük operasyon çekildi malesef ilk haftada gereksiz nedenle alınan yıldızlar oynatılmadı çoluk çocuklar oynatıltıldı üstüne tüm menejerler bıraktı gitti çok hafif nedenler bahane edilerek ve şimdi Battala’da yüz üstü bıraktı – yine arkalarda kapalı kapılar arkasında birşeyler oldu ve gayet mutlu adamlar bıraktı gitti ve iki üç haraketle Bursaspor’un batmasını isteyenler yine içine etti Kulübün!

   3
   1
 1. Lisanslar nerede lisanslar !!! Neden çıkmadı ? Hafta bitecek …. Amacınız ne? Tweet atmaya, hocanın başını yemeye benzemiyor bu işler..

  17
  43
  1. @Tevfiik yorumuna yanıt olarak

   Tevfiik. Kaşınma bak. Emin Başkan bi twet de sana atacak, görecen gününü. İstifa eder gidersin sonunda. Ona göre.

  2. @Tevfiik yorumuna yanıt olarak

   Bir takımda yönetim teknik direktörden dolayı suçlanmamalı. Teknik direktör ve futbolcu işini yapar gider. Adı üstünde yönetim buna karar verir. Maşallah bizde her bir taraftar yönetici olmuş konuşuyor. İnsanları yönetime karşı kışkırtmak takıma hayır getirmez. Lisanslar elbet çıkmıştır sayfa güncel değildir. Kaldıki transferlerde son dakika pürüz çıkıp olmayadabilir. Bunlar olası şeyler diye düşünüyorum. Selamlar olsun.

   32
   7
 2. TFF sitesinde yabancılardan sadece Luka Capan. Ofasu ve Tim MAVATZ görünüyor diğerlerine hala lisans çıkmadı mı acaba

  11
  2
 3. Hakemlerimiz hakkında yorum yapmak biz taraftarlara yakışmaz.
  Sonuçta gelip hatasıyla, sevabıyla, günahıyla maçı yönetiyor ve evlerine gidiyorlar.
  Her maç kazandıkları ücretler ile ailelerini geçindiriyorlar.
  Bırakalım onlar düşünsün.
  Biz büyük bir camiayız.
  Hakem hataları bizi yıkamaz.
  Yeter ki kasıtlı olmasın.
  Bu hafta için de adaletli bir yönetim dilemekten başka çaremiz yok.
  Öyle ya da böyle her maç üç puan parolası ile devam edeceğiz.
  Çünkü şampiyon olacağız.

  6
  3
  1. @izvatli1984 yorumuna yanıt olarak

   Bildiğim kadarıyla yücel ildiz ismi geçiyor ama bülent korkmaz dan yanayım ben ki şuanda tamer tuna hamza hamzaoğlu yada ismail kartal bence bu isimlerde doğru hamle olur

   1
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu