Ertuğrul’dan maddi destek!

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Samet Aybaba’nın yaptığı doğru iştir Ertuğrul Ersoy’u kaptan yapmak.

Gözlemliyorum, kendisinde ciddi bir değişim var.

Konuşmasıyla, sorumluluk almasıyla kısa zamanda epey yol aldı.Geçtiğimiz günlerde birşeyler duydum daha da mutlu oldum.

Ertuğrul, alt yapıdan gelen oyuncuların zorluklarını bilen en iyi isim olduğu için maddi anlamda da onlara destek oluyormuş.

Aldığı primlerden, aylıklardan  dağıtıyormuş.

Zamanında bu kulüpte 500 TL’sini bırakmayanları bildiğimiz için Ertuğrul’u bu hareketinden dolayı kutluyorum.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Vallahi gözlerim yaşararak içim çağlayanlar gibi sevinç ile çağlayarak bu yazıyı okudum.

  ERTUĞRUL EVLADIM.RABBİM SENİ TÜM KEM GÖZLERİN NAZARINDAN,KASITLI YA DA BİLMEYEREK SAKATLAYACAKLARIN BELA VE KAZASINDAN KORUSN.RABBİM SANA DAHA DA GELİŞMENİ ŞU OYUNDAN GANİ GANİ MADDİ KAZANÇLAR ELDE ETMENİ NASİP EYLESİN.
  VER VER VER Kİ RABBİMDE SANA DAHA ÇOK VERSİN.

  23
 2. alt yapıdan çıkıpda veya bu takımda uzun süre oynayan çoğunun yapmadığını Ertuğrul daha fazlasını yaptığını biliyoruz hatta ertuğrul bunların duyulmasını istemeyen duyulursa bir daha yapmayacağını bile söyleyen bir karekter gitin vakıfköye sorun

  20
 3. Öncelikle Ertuğrul’a helal olsun.İnşallah kariyerinde istediği noktalara ulaşır.Ama kulüpte 500 tl bile olsun parasını bırakmamakla bu durumun ne alakası var.O 500 tl bile bırakmadı dediğiniz insanların da geçmişte böyle şeyler yapmadığı ne malum.Yarın öbür gün Ertuğrul da ayrılsa o da kulüpte alacağını bırakmaz ki hakkıdır.O zaman da bu insanların emeklerini unutup arkasından salladığınız gibi Ertuğrul’un da arkasından sallarsınız.Ortada güzel bir davranış var.Siz sadece bunu haber yapmak yerine şark kurnazlığı yapıp Ertuğrul’un üzerinden bu kulübe emeği geçmiş insanlara terbiyesizlik yapıyorsunuz.Zaten gram faydanız yok bari mikserlik yapmayın.

  17
  1
 4. Olay medya sanırım okan ve ertugrula çalısıyor nasıl alıyor bu bilgileri ben anlamadım yapılan yardımın hayrı da olmaz böyle olursa

  3
  2
 5. Bir KLÜP düşünün çalışan emekçinin maaşlarını alamıyor sizler daha dün kaptan olmuş biz daha giden kalecimiz,teknik direktörümüz ve fedakârlık yapmış nice futbolcular var iken neyin kafasını yaşıyoruz

 6. İyide bu haberleri nasıl çıkartıyorsunuz? Demek ki kaynagı ertugrul yapılan yardımım haberimi olur? Birde utanmadan övünüyorsunuz helal olsun diye!

  2
  8
 7. Ertuğrul tanıyan bilir ne bu haberden ve yahut yaptığını reklam yapmaktan haberi. yapana bunu Ertuğrul haber yap desin inanın bu takımda değil Bursa’ya ayak basmaz çünkü karakterli bir insan tanıyamatıysanız önce vakıfköye sonra özlüceye sorun . Buradan boş boş reklam yapmış gibi sallamayın

 8. Burda Ertuğrul’a keşke söylemesydin,sende kalsaydı diyen sivri zekalı renktaşlarım.!!!
  yardım yaptığı kişilerden duyulmuş olamaz mı? Hemen adama niye sallıyorsunuz.yazıdada (geçen gün birşeyler duydum) yazıyor.Ertuğrul dedi yazmıyor.Ne kadar seviyorsunuz kendi evlatlarımıza ilk fırsatta sallamayı.Laf olsun diye yorum yapanı yayınlama admin olsun bitsin yaa.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu