Ertuğrul’da hayal kırıklığı

Dünkü çalışmaya da katılmayan genç stoperin cuma günkü Beşiktaş maçında forma giymesi zor gözüküyor.

Ertuğrul‘un Aksiharsporla oynanacak karşılaşmada forma giyebilecek duruma geleceği açıklandı.

Teknik Direktör Paul Le Guen‘in Beşiktaş karşısında 3’lü savunmada Ricardo Faty‘i oynatması bekleniyor.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hocaa, Beşiktaş’a karşı da 3’lü savunma falan oynama noolur. Bak 5 yaparlar anlamazsın. Zaten yönetim seni kovmak için dört göz bekliyo. Aynı gece bindirirler valla uçağa. Noolur 3’lü savunma falan düşünme. Bizi de kendini de yakma.

  6
  2
 2. Ertuğrul rakip takımların maden bölgesidir, aksak ve sakardır..Bu adama bu kadar bel bağlanıyorsa vayy halimize demektir.

  5
  8
  1. @Agazade Huso yorumuna yanıt olarak

   Senin bi Ertuğrul lan rahatsızlığın yada en yakını ha( topçu ta olabilir)!!AgazadeHuso!! Yalanda bi isim yazmışsın bıralan traş yapmayı biz sanki maç seyretmiyoruz hak eden Ertuğrul a kafana göre iş olsun diye karalama yapmışsın”””

  2. @Agazade Huso yorumuna yanıt olarak

   Agalarda Huso yazan: sen herhalde Zonguldak maden ocaklarında çok calıştın ne anlatıyorsun bu kadar taraftar oynamadığı maçta kimin ne kadar maden olduğunu gördü ha sen madende fazla okjisensin kalmış beynine kan gitmemiş herhalde bırakın lan bu hak eden çoçuğa yalandan sallamayı

 3. Bu macta cift forvet oynarsak 5 yeriz kembo hala hazır degil orta sahayı sert ve diri tutup kontra atak oynarsak belki gol atabiliriz

  3
  1
 4. Küfür ve hakaret içermeyen, sadece taraftara eleştiri içeren yorumumun yayınlanmamasını kınıyorum. Her görüşe açık bir ortam olduğundan buradayız. Yoksa yanılıyor muyum ?

   1. @Semih Başaran yorumuna yanıt olarak

    Semih Bey benim yorumum kast ettiğiniz tarzda bir yorum değildi. Taraftarı eleştirmiştim. Ki burada çok ağır yorumları gördüm. Site görevlisi misiniz bilmiyorum ama yorumlarım her zaman saygı ve seviyeyi koruduğunu hatırlatmak isterim. Benim mesleğim iletişim, nerede ne ve nasıl konuşulacağını bildiğimi düşünüyorum. Her neyse, burayı gereksiz yere işgal etmeyelim. Umarım farklı bir platformda görüşür tanışırız o zaman daha iyi anlarsınız bizi. Sevgiler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu