Ertuğrul “Şikayet etme lüksüm yok”

Ertuğrul Ersoy 'Hiçbir şekilde şikayet etme lüksüm yok. Hocam nerede görev verirse orada forma giyerim' dedi.

Bu sezonki ilk resmi maçına Tarsus İdmanyurdu karşısında çıkan Ertuğrul Ersoy, iyi yolda olduklarını söyledi. Oynadıkları futbolun artık zevk verdiğini ifade eden Ertuğrul ‘Hocamızla birlikte çıkış yakaladık. Geçen yıl bu dönem belki daha çok puanımız vardı ama futbol kimseyi mutlu etmiyordu. Skor üretme konusunda bu sezon oldukça iyiyiz. Biz Bursasporuz ve içerde oynadığımız her maçı kazanmak istiyoruz. Keyfimiz yerinde.‘ dedi.

YANLIŞ ANLAŞILDI

Görev verilecek her mevkide oynamaya hazır olduğunu ifade eden Ertuğrul ‘Tarsus karşısında maça sağ bekte başladım. Yanlış anlaşılan bir olay vardı. Ben 20 yaşındayım. Burada yetiştim. Sağ bek oynarım seve seve. İletişim kopukluğu nedeniyle bir yanlış anlaşılma oldu. Benim hiçbir şekilde şikayet etme lüksüm yok. Geçen seneki performansından bende  memnun değilim. Çok daha iyi olacağım‘ diye konuştu.

Kaynak
Olay

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal çocuk sana be, hamzacılar vardı bir ara şu kadar puanımız var lakırdıları yapan, ulan futbolcu bile oynanan oyundan mutlu değilmiş, taraftar nasıl olsun. Ah Hanzo ah sen gittin çöplerin kaldı.

  47
  3
 2. Aferin kardeşim sen BURSASPORLUSUN ve bu takımın reçinesisin,sen senden önce bu takımdan çıkıp giden içi çürüklere bakıpta aldanma ,sende çok umut var yeter ki çalış.

  25
  2
 3. İnşallah bu takımda uzun yıllar kalıp kaptanlık yaparsın. Sonuçta bizim evladımızsın. Yeter ki kendini işine ver ve o firmanın kıymetini bil. ayrıca geçen seneki oyununun kötü olduğunun farkında olmanda güzel

  25
  1
 4. En çok size kızıcaz. Çünkü en büyük beklentimiz sizden. Bu şehrin evlatlarından. Şunu unutmayın. Ben bu takımdan ne kazanıcamdan ziyade bu takıma daha ne verebilirim diye düşündüğünüzde kazanç kendiliğinden gelecektir. Hem para hem de bu şehrin sevgisi.

  15
 5. Aferin Ertuğrul böyle devam et bizler senin ve hocanın sana bakışının farkındayız sağ bek sol stoper hocanın verdiği görevi yapmaya devam başarı gelir

 6. Gençlerimize her zaman sahip çıkmalıyız, kolay kazanmıyoruz bu değerleri kolay da harcamamalıyız, tek kıstasımız bence, profesyonel 4-5 yıllık sözleşme yaparken bir anda parlayana yüksek ücretler verilmemeli, bir gence yıllık 1 MİLYON TL ücret vereceksen, anlaşma yaparken %40 garanti ücret + %60 maç başı şeklinde anlaşılmalı, 400 BİN TL garanti ücret vereceksen, maç başı da 20 BİN TL deyip 30 maç kıstasında ilk 11 oynama ya dayedekten sahaya girme kıstası getirip 11 de 30 maç oynarsan 20 BİN TL maç başı ile toplam ücreti kazanırsın, yedekten oyuna girersen 10 BİN TL maç başı ücretin dersin, hiç giremezsen ödemesini yapmazsın, yıl içerisinde formsuz olup kadroya giremezse toplam ücretin %40 kısmını alıp kenarda oturur, daha yüksek kazançlar elde etmek istiyorsa, mücadelesini gösterip kadroya girmeli, bu şekilde 10 tane altyapı patentli genç oyuncumuz bile olsa garanti ücretleri toplamda 4 MİLYON TL ( 1 MİLYON EURO) olduğu için futbol piyasasında çok cüzi bir maliyet oynayanlarda daha fazla kazanma hakkına kavuşur yeter ki forma için mücadele etsin

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu