Ertuğrul Sağlam’dan Bursaspor’a 16 bin katkı

Bursaspor'un şampiyon teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, yeşil-beyazlı kulübün başlattığı "Ayağa Kalk Bursa" kampanyasına 16 bin liralık destekle katıldı.

Bursaspor‘la 2010‘da Süper Lig şampiyonluğu yaşayan teknik direktör Ertuğrul Sağlam, yeşil-beyazlı kulübün başlattığı “Ayağa Kalk Bursa” kampanyasına 16 bin liralık destekle katıldı.

52 yaşındaki teknik adam, yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Birlikte Türk futbol tarihinin en büyük başarılarından birine ulaştığımız Bursaspor camiasının ‘Ayağa Kalk Bursa‘ kampanyasına ben de 16 bin TL‘lik destekle katılıyorum.”

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Sayın Alinur Aktaş ! Büyük BURSASPOR CAMİASİ sizden de destek bekliyor ! Gözlerimiz yollarda kaldi !
   Mesela su faturalarına Bursaspor’ a bağış adı altında yardımlar eklenebilir ve buna kimse hayir demez !
   !!! Başka BURSASPOR YOK !!!

   3
   1
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Adı aşk bu eziyetin dedik senelerce bakmadık ligi çok nerede bitirdiğimize… Altayi yenip Türkiye kupasını aldık 80 li yıllarda bir de mususili, balicli, Ercüment li kadroyla Inter Toto da hep beraber coştum… Ta ki bu adam gibi adam gelinceye kadar… İlk senesi 5. Ertesi sen şampiyon bir sonraki sene 3. Ve o sene fenerin yaptıkları ortada.. bir sonraki sene yine ilk 5 ve Türkiye kupası finali.. ya tamam hataları da oldu ama tarihimiz boyunca yasayamadigimizi duyguları Ertuğrul hocamla yaşadık … İngiltere’de olsa 20 sene kimse sesini çıkarmadı ama biz ana avrat kufrederek ağlatarak gönderdik.. bu benim içimde büyük bir yara.. yine kızanlar küfür edenler olabilir ama ben çok seviyorum bu adam gibi adamı…

   87
   1
   1. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

    Çok profesyonelce davranmasını biliyordu bizim şampiyon hocamız.

    Insan hiç üzülmez mi..

    Isterdim rahmetli imparator Nejat biyedic gibi olsun..

    Kötü giden BURSAMIZı … her an ortaya çıkıp yardıma gelen imparator Nejat biyedic gibi.

    Çok yazık oldu… inşallah günün birinde bida şans verilir kendisine.

    Ne futbol oynatır dı be, heycan dolu maçlar izletti bizlere, süper futbol ,harikanın üzerinde…
    Hafta sonlarını heyecanla beklerdim.. Bayram havası olurdu içimde .

    Inşallah yollarımız tekrardan birleşir.

    33
    2
 1. 2010 ruhundaki tüm futbolculardan destek gelir diye umuyorum. Ömer Erdoğan da 16 bin tl katkıda bulunmuş Allah sizden razı olsun, Ertuğrul hocam ve büyük kaptan..

  66
 2. Rüyamızda bile göremeyeceğimiz Şampiyonluğu yaşattın, hakkını helal et hocam !
  Bu kapı sana her zaman açık ! Geri dön terremiz şampiyon ! Senin ahını aldığımızdan beri yüzümüz hiç gulmedi !
  #adamgibiadamertugrulsaglam

  36
  2
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   o kim bir takımı şampiyon yapmak kim gittiği her yerden kovuldu bursasporun ekmeğini yedi yıllarca boşun boşu

   3
   10
 3. Bu sezon aklımda olan teknik direktördü. Herkes mustafa er diye tutturunca. Ertuğrul sağlamın göz yaşlarıyla istifa ettirdikten sonra belimizi doğrultamadık. Keşke bir gün tekrar teknik direktörümüz olsa

  24
  3
 4. Ertuğrul Hoca, Adnan Kaptan, Ömer Kaptan, Harun ve Ertuğrul Ersoy Kaptanlar. Gerçek manada aidiyet ve vefanın ne olduğunu gösterdiler. Ne kadar hatalarımız olsa da biz bu insanları çok sevdik onlar da bizi sevdi. volkan, ozan tufan, serdar aziz, okan gocuk, muhammed şengezer. Siz hiç bir zaman bu duyguları hissedemeyeceksiniz. Ali Tandoğan, Mustafa Keçeli, İbrahim Öztürk, Sercan, Turgay, Ozan İpek, Deniz Kolgu, Ercüment, Şamil, Aziz Behiç, Murat Sözkesen, Okan Yılmaz, Sinan Kaloğlu, Ender Alkan gibi bu şehirde sevilmiş ve onurlu vefalı kardeşlerimizden de bu yönde davranış geleceğini umut ediyorum. Büyük bir camiaya aidiyet her topçuya nasip olmaz.

  18
  2
 5. ne zaman resmini görsem sanki çok sevdiğim yakın bir akrabamı veya arkadaşımı görmüş gibi hissediyorum

  11
  1
 6. Tşk hocam unutulmadigin gibi sizde bizi unutmamış sin helal olsun Bual arada Adnan Dzafic Bosna Hersek li 10 numara pozisyonda oynuyor yönetime birileri. Bı soglese katkısı.buyuk olur

  10
  1
 7. Adamın onca katkıları oldu herkez unuttu ağlattı hocamızı bizim taraftar bu değil çoluk çocuğun yaptığı işler yüzünden bu sonuçlar çıkıyor hep farkındayız.Sağol hocam katkılardan dolayı,bana göre uzun yıllar görev alman şart bursasporda.

  8
  1
 8. Karakter ve duruş olarak hiç bir eksiği olmayan adam. Malesef teknik direktör olarak bizden sonra bir yerde olmadı ve kendinide hiç geliştirmedi oyun anlayışı ve taktik olarak.

  4
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu