Ertuğrul Sağlam yeni takımını açıkladı

Bursaspor'un şampiyon apoletli hocası Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu.

Sosyal medya hesabı twitter‘dan bir açıklamada bulunan Ertuğrul Hoca yeni takımını duyurdu.

Sağlam “Yeniden zaferler yaşamak, yeniden tarih yazmak için ait olduğum yerde, yuvamdayım. Destek mesajlarıyla yanımda olan beni sabırsızlıkla bekleyen büyük Samsunspor taraftarımız; yeni hedefler için birlikte yükselmeye var mısınız?” ifadelerini kullandı.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Samsunspor 2. Lig’ de olmasına rağmen hoca doğduğu yere sahip çıkmış ! Bi de paragöz derlerdi ! Adamlık böyle birşey ! Keşke bizim taraftar da adam olsaydı da sahip çıksaydı “Şampiyon Hocasına” !?Başarılar adam gibi adam Ertuğrul Sağlam !!!

   161
   37
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Futbola gönül vermiş birçok insan bilir; futbolda başarının kriteri istikrardır. Bursa gibi futbol şehirlerinde Ertuğrul Hoca gibi İniş çıkış grafiğiyle dalgalı bir performans sergileyen hocaların kışkışçısı çok olur. Hocaya saygım sonsuz, şu an Türkiye’de 50 yaş altı olup da tuttuğu takımın ilk şampiyonluğunu gören insan yok. Trabzon’un ilk şampiyonluğu 75, diğerleri zaten çok daha eski. Demem o ki hoca bize ömürlük bir apolet taktı, son nefese kadar gururla göğsümüzde taşıyacağımız bir başarı kattı. Ancak teknik performansındaki istikrarı sürdürebilse bir Wenger, Ferguson olup onlarca sene çalışması işten bile değildi. İddia ediyorum ki bir şampiyonluk yerine arka arkaya kesintisiz 8-10 sene Avrupa kupalarına götürme başarısı gösterse burada çok daha kalıcı bir isim olurdu. Yine de karakterin ve tevazunla iyi ki varsın Ertuğrul Hocam.

    24
    5
 1. Başarılar dilerim hocam. Devre arasındaki hoca adayım sendin ama maalesef yine olmadı. Bence Ertuğrul Sağlam’ı kaçırdığımız için üzüleceğiz.

  82
  32
 2. Sayın hocam bizlere yaşattığınız şampiyonluk çok değerli.
  Üzerinden yaklaşık on yıl geçti fakat daha dünmüş gibi.
  Sonsuz kere teşekkürler.
  Yeni işinizde başarılar.
  Kardeş takım Samsunspor.

  8
  3
  1. @Bursalı COOK. yorumuna yanıt olarak

   Nasıl unutulur be kardeşim !? Bize hayal bile edemediğimiz şampiyonluğu yaşattı !? Umarım yine “Şampiyon hocamızla” bir gün yolumuz kesişir ! Saha içinde olduğu kadar saha dışında da adam gibi adamdı her türlü yardım ya da sosyal organizasyonlarına katılır destek verirdi ! Başarılar hocam Allah yolunu açık etsin…!

   5
   4
 3. hocam bize yaşattığın şampiyonluk için sonsuz teşekkür ederim inşallah yeni takımında çok başarılı olursun

  4
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu