Ertuğrul öyle bir konuştu ki…

Bursaspor Kaptanı Ertuğrul Ersoy'un maç öncesi soyunma odasında yaptığı konuşma galibiyette büyük rol oynadı.

Genç kaptan takım arkadaşlarına, ‘Önümüzde üç kritik maç var. İkisi sahamızda, biri de bugün burada. Lig’de 18 takım içinde galibiyete en çok ihtiyacı olan takım biziz. Ve bugün kazanırsak üst üste 2 maçımızı seyircimiz önünde oynayacağız. Bugün en zorlu viraja çıkıyoruz. İyi mücadele edersek kazanabileceğimiz bir maç. Haftalardır konuşuyoruz. Şimdi sahada konuşma zamanı. 3 puanı alıp evimize dönelim‘ sözleriyle arkadaşlarını zorlu mücadeleye motive etti.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hataya düşmeyin Ertuğrul hep önünüzdeki maça bakın. Maç maç düşünün önünüzdeki maça konsantre olun. Bu hafta Erzurum’la yatıp Erzurum’la kalkın. Artılarını eksilerini öğrenin rakibin ona göre çıkın sahaya. Başarılar.

  48
  4
 2. kaptanı harbi tebrik ediyorum.beğenir beğenmezsiniz ama duruşu ve konuşmaları ile bu kadar sıkıntı arasınsında öncelik (TL) olduğu halde Takımı elinden geldiği kadar diri tutmaya gücü nispetinde gayret gösteriyor yaptıkları özveriyide vakıfköy de olsun özlüce de olsun duyuyoruz helal olsun

  26
  1. @16.05.2010 yorumuna yanıt olarak

   zaten anlamadığım şu bu takımta yenen goller lafa bak 11 gol yemişiz SANKİ hepsinin sorumlusu Ertuğrul ya defans adımının hiç mi 14 maç olmuş hata yapmıcak 2/3 iken çizgiden çıkardığınıda sallayarak yaz bırakın bu basit sallama işini bu çocuk övgüyü fazlasıyla 13/14 maçtır hak ediyor.hep kötü oynuyorsa ayrı iyiye iyi demekte erdemlikdir.sallamak ayrı bi görevse bilmem

   23
   1
 3. Sanki erturğrulun yanındaydınız nasıl besliyorlar sizi ben anlamadım gitti! Oyuncularla belliki bir bağlantınız var yönetimle zaten var ama bu kadar soyunma odaları,dinlenme odaları,toplantı salonlarındaki konusmalar ertesi günü manşet valla bravo !!!

  1
  14
   1. @Keke yorumuna yanıt olarak

    Keke isimli arkadaş. Üstteki yorumuna aynen katılıyorum.
    Bu muhteşem vlogu izledikten sonra da bazı saptamalarımı paylaşmak istiyorum :
    1- Bu geri zekalı yönetim şu güzelim Bursaspor TV’yi niye kapatmak istiyor anlamıyorum. Bence Bursaspor TV bu kulübün yüz aklarından biri. Ve biz taraftarlar için büyük bir şans. Mesela bu vlog sayesinde gönül verdiğimiz takımımızın bu deplasmanını adım adım, dakika dakika tüm gerçekliği ile izleyebiliyoruz. Takımımız nerde ne yapmış, neler yaşamış, neler olmuş, hepsini bir bir görüp öğreniyor ve onlarla gurur duyuyoruz. Örneğin büyük camia diye geçinen bir Trabzonspor camiasının bile böyle bir tv’si lmadıı için onlar kendi takımlarını nu kadar yakından izleyemiyorlar. Diğer Anadolu takımlarını zaten saymıyorum bile. İnşallah şu Ali Ay tez zamanda şu kulübün yakasından düşer de, yeni gelecek olan başkan TV’mize dokunmaz. Bunlar voleybolu kapadı, Yeşil Bursa’yı kapadı, onu apadı bunu kapadı şimdi sıra TV’mize mi geldi. Tüm bu yönetimsel vizyonsuzlğa rağmen, onca işten çıkarmalara rağmen ve 4 aydır 1 kuruş maaş alamamaya rağmen böyle işler çıkaran Bursaspor TV’yi kutluyrum. Kuranlarada, emek verip yaşatmaya çalışanlara da helal olsun.
    2. Ertuğrul genç yaşına rağmen çok iyi bir katan lmuş. Helal olsun kendisine. Kolundaki bantı boşuna taşımadığını herkese gösteriyo. Ayrıca ona bu konuşma imkanını veren ve kendisi de bir futbolcu gibi o anlarda kaptanı can kulağıyla dinleyen Samet Hoca’ya da bu tavrından dolayı teşekkürler.
    3. Samet Hoca bu takıma son yıllarda gelmiş en birleştirici teknik direktördür. Soyunma odasındaki arkadaşlık ve takımdaşlık duygusunu görünce tüyler diken diken oldu. Helal olsun hem hocaya, hem de takımdaki tüm fıutbolculara. Hatta beğenmediğimiz, kovalamaya çalıştığımız o Yusuf’un sevincindeki samimiyet bile göz yaşartıcı idi.

   1. @Soru işareti yorumuna yanıt olarak

    net cevap bu tebrikler….. kaptanın yorumları ve her futbolcunun maç günü soyunma odası hepsi (Maç vlogu ) var o kadar basit bursa basını oradan almış haber yapmış yav maç ( Maç vlogu ) bütün dünya seyretebilir . yani Ertuğrul veya okan gazeteye bizi haber yap diyor yuh .bırakın en azından yüreğini ortaya koyan bu takım için şu ana kadar mücadele edenlerle basit basit sallamayı

 4. Dün okan yalamalığı bitti bugün ertuğrul başladı.olay medya oldugu sürece sırtınız yere gelmez ertuğrul ve okan.

  1
  26
  1. @Mahmut yorumuna yanıt olarak

   13 yaşından beri tanıyoruz değişmeyen tek topçu açıklamayı olay medya sayfa yapmış..bi açıklamanın altına yorumlar varya yenen golde diye yuuuuh 13/14 maç olmuş futbol hata oyunu bi hata veya pozisyon diyelim olmuyacakmı 14 maçta bi tane keşke 14+14 = 28 maçta 2 tane hata yapsında gol yiyelim yav insana bu kadar ucuz yerdende sallanmaz ki ayıp ya tamam hata. maç 2-3 iken çizgiden topu çıkarmasa gitti 2 puan.ha işini yapıyor hata yapacak doğru yapacak ayrı ama en azından kaptanın bu yıl doğruları daha fazla

   13
   1
 5. Avrupa’da U23 rezerv ligi oynatılıyor biliyor musunuz?
  23 yaşından küçük futbolcuların medyada nasıl yer bulduğu önemli bir konudur.
  Gençlerin kafalarını karıştıracak haberlerde onları ana tema yapmayın lütfen. En az, yerin dibine batırmak kadar tehlikeli hareketler bunlar.
  Kısaca, kolay gaza gelebilecekleri tavır ve tutumlardan hepimiz uzak durmalıyız.
  Onları uzun bir süre kendi hallerine bırakalım. Doğal seyrinde kişilikleri, futbol karakterleri oluşacak/oturacak, öz güvenleri yerine gelecektir.
  Destek verilecek ise de, bu destekler, uzman profesyonel kişiler tarafından verilmelidir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu