Ertuğrul ile yeni sözleşme imzalanacak

Bursaspor'da kaptanlığa getirilen Ertuğrul Ersoy'un sözleşmesi 31 Mayıs 2020'de sona erecek.

Yönetim genç kramponla yeni bir sözleşmeyi yapmayı planlarken bu görüşmenin önümüzdeki hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor. Ali Ay yönetimi Ertuğrul Ersoy’un sözleşmesini uzatırken ücretinde de iyileştirmeyi amaçlıyor. Daha önce yapılan ve mevcut sözleşmenin en dikkat çekici noktası olan 2,5 milyon Euro’ya serbest kalır maddesi ise bu görüşmenin en önemli konusu olacak. Ertuğrul’la başkan Ali Ay arasında geçen ayaküstü sohbette genç kaptanın sözleşme uzatma konusuna sıcak baktığını söylediği ifade edildi.

İKİ TARAFIN ÇIKARI ÖNEMLİ

Bursaspor yönetimi Ertuğrul Ersoy’la masaya oturmaya hazırlanırken, genç kramponun menajeri Batur Altıparmak Bursa Hakimiyet’e konuştu. Ertuğrul’un mevcut sözleşmesinde yazılı maddeleri gözden geçireceklerinin altını çizen Altıparmak, “Hem oyuncumuzun hem de Bursaspor’un menfaati önemli. Sonuçta kulüp Ertuğrul’a güvendi ve kaptanlığa getirdi. Sözleşme elbette uzayacak. Serbest kalma maddesi de ele alınacak. Ben iki tarafın çıkarı doğrultusunda orta bir yol bulunacağına inanıyorum” dedi. Halen 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Ertuğrul’un kulüple 1 ya da 2 yıllık mukavele yenilemesi bekleniyor.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Emekli olana dek imza atılacak bir insan karakteri kişiliği 10 numara kendini hiç bozmadı helâl sana genç kaptan bu forma sana çok yakışıyor Allah başarılarını daim etsin umarım alttan gelen gençler seni örnek alır

  64
  1
 2. Gerçekten iyi karakterli örnek bir rol model bir futbolcu. Alt yapımızdan çıkması ve ipi göğüslemesi çok hoş ve ilham kaynağı yaratmakta. Vakıfköydeki kardeşlerin ufkunu aydınlatmakta Allah yardımcın olsun Bahtınız açık olsun. İnanın isteyin çabalayın oynayın.

  29
  2
  1. @URUKAY yorumuna yanıt olarak

   Daha düne kadar yanlış orya yaptı diye trübünlerden küfür ve ıslık yiyip oyundan çıkarılsın diye tezahürat yapılıyordu bu adama. Şimdi takımın ilahı oldu. Nooldu amk? Ertuğrulun kötü futbolcu plduğuna işart etmiyorum. Bizim taraftarın 2 yüzlülüğüne değiniyorum.

   5
   1
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    İlk 5 Yeter. Kalite her zaman kendini gösterir. Ertuğrul’un kumaşı sağlam. Yeterki milli takımın başındaki bunk herif anadolu kulüplerininde Türkiye milli takımı için futbolcu verebileceğini hatırlasın.

    Harun için ne dediğini hepimiz biliyoruz.

    2
    2
 3. Ödeyebilecekleri kadar maaş teklif etsinler. Sonra antremana filan çıkmıyolar paralarını alamadıkları için. Bu arada Laf Kaptana değil netiecede kim olursa olsun söz verilen parayı alamazsa tüm şevki isteği kırılır. Seni Seviyoruz Kaptan saygılar.

  16
 4. İstediğin kadar sözleşme uzat. Bu Ali Dede olduktan sonra sezon sonunda Fenev gelir alır götürür. Elimize de 1.5 milyon yuğro tutuşturur, Ali Dede hak bayram zannedip bi dakkada satar kaptanı. Alıştı nasıl olsa herkesi satmaya.

  2
  2
 5. Para yok diyorlar 2 senesi olan adamın maaşına zam yapıyorlar. Bence gerek yok sezon sonu bakarsın duruma. Ligde bir kalalımda sonra bunları düşünün

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı