Ertuğrul hocamın güvenini boşa çıkartmayacağım

Bursaspor’un genç yeteneği Okan Deniz, yeni sezonda daha fazla forma şansı bulmak için çok çalışacağını ve taraftarlara layık bir futbol ortaya koyacağını dile getirdi. Yeşil beyazlı takımın 18 yaşındaki genç yeteneği Okan Deniz, yeni sezon öncesi taraftarlara mesaj gönderdi. Geçtiğimiz sezon Bursaspor forması altında 11 karşılaşmada görev alan ve özellikle Süper Final Avrupa Grubu maçlarında gösterdiği performans ile büyük alkış toplayan Okan Deniz, “Yeni sezonda daha fazla forma şansı bulmak için çok çalışacağım ve taraflarımıza layık bir futbol ortaya koymak istiyorum” şeklinde konuştu.

“ERTUĞRUL HOCAMIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARTMAYACAĞIM”

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın “Okan Deniz’i gelecek sezon tam anlamıyla takıma katmak ve daha fazla yararlanmak istiyoruz” yönündeki açıklamalarının hatırlatılması üzerine ise genç oyuncu,”Ertuğrul hocamın güvenini boşa çıkartmamak için saha içerisinde elimden gelenin fazlasını yapmak için uğraşıyorum. Gelecek sezonda da hem hocamın hem büyük taraftarlarımızın bana olan güvenlerini boşa çıkartmayacağıma söz veriyorum. Böyle büyük bir camiada forma giymek elbette kolay değil. Verilen şansları en iyi şekilde değerlendirerek yeni sezonda çok daha iyi bir Okan Deniz izletmek istiyorum” diye konuştu.

 

gundembursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu