Ertuğrul: Hedefim kaptanlık

Asıl hedefleri olan kupada yarıfinale çıkmak istediklerini belirten Ertuğrul, geleceği ile ilgili olarak, “Ben bu takımın altyapısından çıkan bir futbolcuyum. Hayallerimde bu takımın kaptanı olmak var. Çok çalışıyorum. Hocam da Erciyes maçında şans verdi. Ben de hep çalışacağım” dedi. 

 

Bursa Hakimiyet

Follow @bursasporluyuz!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?’http’:’https’;if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+’://platform.twitter.com/widgets.js’;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, ‘script’, ‘twitter-wjs’);   (function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){   (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),   m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)   })(window,document,’script’,’//www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);     ga(‘create’, ‘UA-61648418-1’, ‘auto’);   ga(‘send’, ‘pageview’);  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu