Ertuğrul Ersoy’dan dikkat çeken ziyaret

Bursaspor'dan Fransa'nın Le Havre takımına transfer olan Ertuğrul Ersoy Bursaspor Futbol Okullarına bir ziyarette bulundu.

Bursaspor Futbol Okullar Koordinatörü Hakan Cenkçiler‘i Merinos Stadı‘nda ziyaret eden Ertuğrul Ersoy çocuklar ile birlikte vakit geçirdi. Cenkçiler ve çocuklarla vedalaşıp fotoğraf çektiren Ertuğrul Ersoy minik timsahlara öğütlerde bulundu.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Abowww yorumuna yanıt olarak

   MESUT MESTAN’ A UYARIMDIR !
   Transferin bitmesine sayılı günler kaldı Akhisar galibiyetine aldanıpta transfer sayısını düşürmeyin ! Gençlerle bir yere kadar maçı tecrübe kazanır benden söylemesi ! Bir iki maç toslarsak işler sarpa sarar hazır borçlar ödenip tahta açılmışken olası transfer yasağını da düşünerek ileriki sezonlar için yalçın hocanın da dediği gibi adam akıllı ilk onbirde oynayacak 11 oyuncu transfer et ! Gençleri de rotasyonda kullan ! 1 galibiyetle göklere çıkmayalım ligler yeni başladı şu an hiçbir takım alışamadı haftalar geçtikçe lig daha da zorlaşacak ! Gençlerin bu tempoyu kaldırması mümkün değil deli gibi koşmakla bir yere kadar ! Önemli olan topu koşturacak top dağıtacak son vuruşları iyi olan topçularla oynamak ! Tecrübeli topçular yürüyerek oynayıp takımlarına maç kazandırıyorlar !

   1. @Uludağlı yorumuna yanıt olarak

    A.ay da yanlış vardı paraları ne yaptı kimsenin parasını ödememiş nereye gitti bu paralar kimse bilmiyor araziler satıldı katlı otopark satıldı kredi cekildi vb. ortada hiçbir şey yok aaaa eeee derken paralar çarçur edildi.

 1. Başarılar dilerim, takımda kalıp destek olsaydı daha iyi olurdu ama olsun yönetimin vasıfsızlığını çocuğun boynuna yüklemek doğru olmaz. Gencecik yaşta çok şey istendi. Adam gibi transferler yapsalardı futbolcuların paralarını zamanlı yatırsaydı daha doğrusu başkanlığın vasfını yerine getirseydi böyle olmazdı.

  40
 2. Bu yaştaki çocuğa çok yüklendiniz be kardeşim.
  Çok saydirdiniz haksız olarak.
  Bilip bilmeden neler söylediniz.
  Veda yazısını okuyunca az da olsa utanç duydunuz mu acaba.
  Meğer çocuk neler yaşamış o yaşta.
  Yaşıtları gününü gün ederken Ertuğrul kardeşimiz ne büyük yüklerin altına girmiş.
  Ayıp bizlere ayıp.

  30
 3. TAMAM ERTUGRUL KOTU YUSUF AYTAC KOTU KEMBO KOTU DELARGE KOTU YA ALLAH AŞKINA HEPSI MI KARAKTERSIZ KOTU SUÇU FUTBOLCULARDA DEĞIL YÖNETİMDE ARAYIN . HELAL OLSUN BURSALI ERTUĞRUL!

  27
 4. Artik camia bir karar versin.kendi yetiştirdiği,yararlandiği,satarken para kazandıgı öz evlatlarına hain demekten vazgeçsin.evet ertugrulun hatalari oldu.volkanin da ,sercanin da,serdarın da,harunun da… ama hic birine kimse hain diyemez.o çocuklar aylarca tek kuruş para almadan kulüpte görev yaptı..ellerinden geleni yaptilar takim için.ve hepsi giderken çok çok iyi paralar kazandirdilar..ve ayrica bursaspora tek bir saygisizlikları olmadı.terbiyesizlikleri olmadı.takimin başarisizliklarini beceriksiz yöneticiler yerine yetiştirdiğimiz öz evlatlarimiza yükleyemeyiz.lutfen artik bu nefret dilini birakalım.biz büyuk bir camiayiz.ve buna göre hareket etmeliyiz! Çocuklarimiza sahip çıkalim.onlar bu kulübu gittikleri mecralarda temsil ediyorlar.onlara destek olalim dostlar.

  17
 5. Tebrikler özünü unutmayan kardeşim yolun açık olsun. Kulübümüzden ayrılan futbolcu ve teknik adamlarla çoğu zaman problemli ayrılıyoruz bu huydan vazgeçmemiz gerektiğinin en büyük kanıtı paul leguen in bu kötü zamanda yaptığı transferlerdir. adam istese transfere taş koyar istemeyebilirdi bugün bu faydası oldu yarın hiç aklımıza gelmeyen biri başka bir fayda sağlayabilir. hem kötü ayrılmanın kime ne faydası var.

  14
 6. Bakalım daha ahını aldığımız adamlar çıkacak mı? Yeminle soğudum yönetimdende siyasi ayaklarındanda başkandanda oyuncusundanda yalaka hapçı otçu taraftardanda kenar mahalle takımı muamelesi görüyoruz herkes tarafından başkalarında suçu aramak yerine önce dönüp bi kendimize bakalım!

  13
 7. güzel bir hareket olmuş ,geldiğim yeri unutmam demenin başka bir yoluda bu tabi ,İnşallah dönüşün güzel ve yine BURSASPORUNA olur Ertuğrul kardeşim.

  12
 8. Bu kulüp ün başında o zamanlar AA diye şahsiyetsiz ve tüm şehrin ahını almış biri olduğu için asla takımın kaptanını suçlamam
  bu arada sahi hoca da Samet ti onu da esgeçmeyelim o da AA kadar şahsiyetsiz biri bence bakın teksas bu kardeşimi kuleye çıkardı şimdi hepsi küfür ediyor neden acaba lütfen tirbünde ki menfeatçi arkadaşlar lütfen deniz bitti bakın daha da ileri giderseniz bir gece de bu şehrin büyükleri sizleri 1 gece de toplarlar adınız bile duyulmadan silinirsiniz yeterin artık sizlere bu kulübe aslak olmayın lütfen bir zahmet kombinenizi kendi paranız ile alın

 9. Sana kızgınız ama yaptığın hareket gayet yerinde .Tabi işin diğer tarafı da var ali ayın başkanlık dışında 3 yılda her şeyi yapması .

 10. ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN.Biz taraftarlar bize akseden veya aksettirilenlere bakıp yanlış kanaate varmış olabiliriz.Fakat bir gerçek varki son 5-7 Yılımız pekiyi yönetilmedik.Hele hele son 3 seneyi ‘CEBİMDEN PARA VERDİM,diyen başkanın meydana getirdiği talo UÇAN KUŞA BORÇLU BURSASPOR,TRANSFER TAHTASI HALA KAPALI BURSASPOR,AÇILIŞI YAPILMASINA RAĞMEN HALA İNŞAAT HALİNDE OLAN STAD(15/12/2015 AÇILIŞ SN.RECEP TAYİİİP ERDOĞAN BAŞBAKANIMIZ AÇMIŞ İDİ)

  1. @KökBerat yorumuna yanıt olarak

   Ulan yuh be çocuk bilmediklerimizi sezondan ilgili cesaretle çok detay vermeden açıklama yaptı . Haberin varmı yok ? 2 aydır yerel basın alakasız yazılarlan çocuğu hain yaptı. Şimdi . Yetkili yönetim şu bu desinki hayır Ertuğrul un söyledikleri.yalan .desin . Neyin reklamını yapaçak gitmiş. Sende sallıcanya bedavadan yorum .hiç kimsede .2.500.000 alaçağını bırakmaz + 750.000 euro

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu