Ertuğrul Ersoy kalacak mı?

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba'nın Ertuğrul Ersoy açıklamları hakkında konuştu.

Samet Aybaba “Şenol Güneş‘in Ertuğrul ile ilgili bazı söylemleri olmuş ancak biz de onun burada olmasını isteriz. Bence Ertuğrul‘un ayrılması için doğru zaman değil. En az 1-2 sene daha burada kalmalı ki hem onun gelişimi tamamlansın hem de ona verilecek bonservis ücretinde önemli bir artış olsun. Bizim de bu arada onun yerine altyapıdan yeni bir Ertuğrul bulup takıma monte etmeye başlamamız gerekli.” dedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok dogru soylemis, su an satılsa en fazla ikiye alıcı bulur. Ertugrul bence topu oyuna guzel sokuyor sakatlık yasamazsa gelecekte cok iyi yerlere gelebilir. Bu sene ilk onbire hocanın gözü kapalı yazacagı isim ertugrul.

  57
  1
 2. Bursaspor taraftarı Hayret yorumlarda Ertuğrul a sallamıyor güzel tarafı altyapımızdan Ertuğrul’a sahip çıkmaları

  41
 3. Başlığı bi düzeştin arkadaş, Şenol Güneş yazın bi zahmet,
  Bu şenol efendi kim ya kendi kendine gelin güvey niye oluyo
  Satmıyoruz kardeşim bu adamı, bize böyle gençler lazım,
  hedefi olan, korkmayan Nijerya Milli takımının kaptanından
  formayı söke söke alan gençler lazım bu takıma

  16
  2
 4. hoca doğru demiş daha ne desin erturul çok çalışması lazım gelişim içinde gelecek vaat ediyor daha çok iyi olacak eğer ben oldum demesse

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu