Ertuğrul Ersoy hedefini açıkladı

Bursaspor takım kaptanı Ertuğrul Ersoy milli takım kampında konuştu.

A Milli Takım‘a düzenli çağrılan oyunculardan Bursaspor kaptanı Ertuğrul Ersoy da kalıcı olmak istediğini söyledi. Ertuğrul, “Forma şansı geldiği zaman bir daha çıkarmamayı istiyorum. Bu amaçla çalışıyorum. Umarım burada da hayallerime kavuşurum. Bursaspor kaptanlığını hayal etmiştim, onu gerçekleştirdim. Milli takım kaptanlığı da hayalim ama onun için daha zamana ihtiyacım var. Onun için henüz erken. Benim için milli takımda yerimi sağlamlaştırmak daha gerçekçi bir hedef.” dedi.

Bursaspor‘un hedefi her zaman üst sıralardır diyen Ertuğrul Ersoy, Geçen sezonu 14’üncü sırada bitirdik. Bu sezon yeni bir yapılanmayla lige başladık. Avrupa kupalarına katılma sırasında kendimize yer bulmak istiyoruz.” diye konuştu.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tebrik ederim Ertuğrul seni kaptan olduktan sonra bu kadar özgüven kacanacağını tahmin etmemiştin. Enes gibi sende sürekli kitap oku futbol dışında kişisel gelişiminide sağla zaten Avrupa klüpleri seni yakında isteyecektir Enes Cengiz gibi ol, bak önünde kendini geliştirmeyen arda gevşeği örneği var.

  63
  1. @Necati16 yorumuna yanıt olarak

   Sen Arda yazınca aklıma geldi neyse ki bizim maç geçti. Yoksa biz kesin tekrar yıldız yapardık adamı. Bitmiş rakip adamları tekrar parlatma konusunda üstümüze yok.

   3
   3
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Maksat sırf millî takımda oynamak olmamalı…
   Başarı ve büyük turnuvalara katılmamak ve bizim Türkiye en iyi şekilde temsil etmek olmalı.
   Hep yenildikten sonra neye yarar..bizim Bursa’dan 5 oyuncu katılsa bile .Ben başarı ve sağlam milli takım isterim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu