Ertuğrul Ersoy: Formaya talibim!

19 yaşındaki futbolcu, yaptığı açıklamada “Hedefim 34’te 34 oynamak. Kendimi çok hazır hissediyorum” dedi. Oyun yapısı Serdar Aziz’e benzetilen genç futbolcu, “Serdar abiye benzetilmek güzel. Ancak ben Ertuğrul Ersoy olmak istiyorum” ifadesini kullandı.‘FARKLI GERİ DÖNÜYORUM’Bursaspor’un çok şey beklediği genç isimlerin başında gelen Ertuğrul Ersoy, Bursa Hakimiyet’e konuştu. Geçen sezonu Çaykur Rizespor’da geçiren 19 yaşındaki krampon, “Kendimi hazır hissediyorum. Daha farklı geri dönüyorum. Altyapıdan yetişen bir futbolcuyum. Formanın değerini bilen birisiyim. Süper Lig deneyimi de yaşadım. Artık formaya tam anlamıyla talibim” şeklinde konuştu.‘BENZETİLMEK GÜZEL AMA…’Oyun yapısı olarak Serdar Aziz’e benzetilen Ertuğrul Ersoy, konuyla ilgili olarak, “Serdar Aziz’e benzetilmek güzel. Ancak ben Ertuğrul Ersoy olmak istiyorum. Kendimi ispatlamak istiyorum. Bunun için çok çalışıyorum. Bu şehrin gençlere sahip çıktığını biliyorum. Bana da çıkacaklardır. Arkamda olduklarını hissediyorum. Onların da yüzünü kara çıkarmayacağıma inanıyorum” ifadelerini kullandı.

‘TRANSFERLERDEN ÇEKİNMİYORUM’Bursaspor’un yaptığı transferlerin hepsinin birbirinden kaliteli olduğunu söyleyen Ertuğrul Ersoy, “Ben formaya talibim. Bunun için de elimden geleni yapacağım. Hedefim 34’te 34 oynamak. Hiçbir maçı kaçırmak istemiyorum. Yapılan transferler çok iyi. Ama ben kimseden çekinmiyorum. Her gün çalışıyorum. Umarım arzuladığım performansı sergilerim” dedi.

KARAMAN: ‘HER ZAMAN GERİ DÖNEBİLİRSİN’Hem Bursaspor’da hem de Çaykur Rizespor’daki çalıştırıcısı Hikmet Karaman’ın kendisine çok güvendiğini belirten 19 yaşındaki oyuncu, şunları dile getirdi: “Hikmet hocam bana çok güveniyordu. Devamlı oynayacak kademeye geleceğimi söylüyordu. Yurtdışına gitmeyi düşünmemi, Bursaspor’da da başarılı olacağıma inandığını belirtti. Ayrıca her zaman da geri dönebilirsin dedi. Onun da yüzünü kara çıkarmamak için elimden geleni yapacağım.”

Barış YALIM / Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu