Ertuğrul Ersoy “Biz Fenerbahçe’den 36 bin kişi daha fazlayız!”

Bursaspor’un takım kaptanı Ertuğrul Ersoy’un Süper Lig’in 18. Haftasında Timsah Arena’da oynanan Fenerbahçe maçı öncesi soyunma odasında yaptığı takım konuşması dikkat çekti.

Bursaspor TV’nin hazırladığı Fenerbahçe maçı vlogunda yer alan görüntüleri Bursaspor TV Youtube hesabından takip edebilirsiniz.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal olsun kaptan 3 büyüklermiş başka takıma gidersen eskiden şöyle konuştun büyük konuştun kimseye yaranmak için değil yüreğinden geldiği gibi . Ha birde fener maçında yav bariz hatasımı vardı çoçuğa habire yok sahada işini yap sallamalar önce ruh diyorsunuzya para için sakat ayağına oynamayan bu kadroda 12/13 kişiylen gidiyor.hep Ertuğrul şöyle Ertuğrul böyle . O zaman bu işi A milli takım. Şenol.le guen, Hamza.mutlu,Hikmet hoca bilmiyor.

  19
 2. Bizim taraftar futboldan anlamıyor kimse kusura bakmasın adaletli olun arkadaş biraz ben x y isimde değilim Ertuğrul da maaş alıyor vergini de badji de Aytaç ta. Lato gol atana kadar millet hata yapsada elestirsek diye bekliyordu. Şuan Ertuğrul çok başarılı diyen arkadaşlar aynı hataları vergini yapsa yine savunur muydunuz? Taraftarı kandırmakta kolay 2 konuşma yapılsın 2 yalancı depar tamam 20 maç kredi!! Bursasporumda vasat oyuncu istemiyorum arkadaş bir vasatı eleştiriyorsaniz diğer vasat performansli oyuncuları da eleştirin !

  6
  11
 3. Nedir bu gencecik Kaptanı çekememezlik anlamış değil,
  Gerçi meyve veren ağaç taşlanır derler, siz de haklısınız ne diyelim;
  Adam da özveri var, özgüven var, liderlik var, motive etme var,
  Takımına, taraftarına, şehrine sahip çıkma var, üstelik henüz 21 yaşında,
  Olmasına rağmen genç değil tecrübeli bir oyuncu olarak görüyoruz zira,
  Yıllardır Süper ligde ve Bursaspor A takım kadrosunda, nedir bu çekememezlik,
  Sezon sonu bir yere gitmezse gelecek sezon bu takımın ağabeylerinden olacaktır.
  En fazla 1 sezon daha tutabiliriz elimizde sonra ver elini Avrupa diyecektir, yolun açık olsun KAPTAN…

 4. Sahada ençok mücadele eden en çok çalışan en çoka katkı koyan maça en iyi konsantre olan tabiki konuşma hakkına sahip olan demfktir kaptan kendine çok iyi bak çok çalışki konuştukların tesirli olsun bide kaptan oldun diye tamam ben oldum deme çok çalışman lazım son günlerde perfonsında düşme var biz sena güveniyoruz öok çaloşmaya devam

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu