Ertuğrul birkaç güne gidiyor

Ertuğrul Ersoy için ise Lecce kulübüyle görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.

Sözleşme fesih bedeli 750 bin Euro olan Ertuğrul’un da durumunun birkaç gün içerisinde netleşeceği bildirildi.

31 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

     sonu egemen ve selim den beter olacak onlarda en azından mücadele ruhu vardı.bunda onlarda yok. ama suç bunda değil bunu pofpoflayan taraftarda

     13
     2
  1. @TexasSupporters yorumuna yanıt olarak

   Hiçbiri bir Atanasov olamadı. Geçen seneden beri keşke Atanasov hep oynasaydı. Her zaman istedim Atanasov’un oynamasını. Bana göre Aytaç’tan daha iyiydi ama bizim taraftar pozisyon üretmeye çalışan Atanasov’u değil savaşan Aytaçı istedi. Dribbling atan Kemboyu değil savaşan Yusuf’u seçti. Ne savaş meraklısı taraftarmış, savaşmak isteyen Suriyeye gitsin birader.

   32
   4
   1. @Alperen yorumuna yanıt olarak

    Sevgili Bursasporlular ,bazı futbolcular başkan ve yöneticler ile transfer parası sözleşmesi yüksek tutulup paralar güzelce paylaşılır Atasanov da aldığı üvret düşük olduğu için ondan nemalanma olmaz bakın bu güzel şehrimin takımının başına EK dan başlayıp AA kadar destekleyenler hep aynı grup oluışum da ki kişiler bakın Levent Kızıl ı ıslaklayan kişiler son 3 yönetimi desteklediler durum ortada bunu da herkesim biliyor bakın Bursaspor da birliktelik,sevgi,saygı kayboldu durum ortada onun için herkesim bunu kazanmalı
    kimse sanal Bursasporlu olmasın laf ile olmuyor kombine al forma al sonra konuş

 1. Okan cincona gitti şimdi sıra ertuğrulda. Hiçbir oyuncuyu zorla oynatamazsın, yerlerine gerçekten oynamak isteyen sözde değil gerçekten savaşan oyuncuların gelmesi bizim için daha iyi olacaktır.

  44
  2
  1. @Rivırs yorumuna yanıt olarak

   Elbette bursasporluluk bizim tekelimizde değil, ve sizde bu şehrin bir Gerçeğisiniz ama, Siz bursasporu bırakmadan, bu kulübe ve bize rahat yok.
   Bu nasıl bir ruh hali, spora ve sporcuya bakış açısıdır yemin ederim anlamıyorum.

 2. Faydasızın Teki Zaten Bizde Kalmaması İyi Bir Netice Buna Kaptanlık Verilmesi Hataydı Küme Düşmemizin Baş Sorumlarından Biridir Kendileri Güle Güle Ertuğrul..

  30
  4
 3. Sizin Futboldan anlamadığınızdan ötürü bu hallerdeyiz. İşin garibi Çok daha beter olacağız. Aynen devam böyle sakın istifinizi bozmayın böyle çok iyisiniz. Ertuğrul KAPTAN adamdır adam. Tekrar söylüyorum Kaçan kurtuluyor Futbol ortamına müsait bir camiada Forma şansını yakalarsa Milli takım Kaptanı bile olucaktır.

  6
  23
   1. @Kaka yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor Takım kaptanı Ertuğrul Ersoy bu sene bir iki maç dışında gayette güzel performans sergiledi. Ayrıca evet Milli takıma kaptan olucak. Bukadar zoruna gitmesin Gizemli Kaka (b.k).

    3
    15
    1. @Levazımlık34 yorumuna yanıt olarak

     Sen ertugrulun akrabasi falanmisin birader italyada juventus kume dustu herkes kacti nedved kacmadi cikti dediki takim dusunce futbolcular gider adamlar jalir simdi juventusta sportif direktor senin kazma ertugrilunda gerekirse olucez dedi hani noldu kazmanin yeteneksizin teki gitsin lecceye 6ay sora kovulur gorursun seneyede eskisehire gelir

 4. Bursasporu kume dusuren futbolcular,kendi yedikleri halti bilmiyorlarmis gibi,biz 1. Ligde oynamayiz diyerek Bursasporu tek tek terkediyorlar,ulan insanda biraz utanma olur be ! Hic olmazsa 1 sene daha Bursasporda kalmak istedigini soylersin,Bursasporu biz dusurduk biz cikaricaz dersin,Ha Yonetime para lazim seni zaten mecbur satacak,sende yarim agizla ben kalmak istiyordum ama kulubun menfaatleri geregi gitmek zorundayim derdin bu taraftar seni omuzlarda gonderirdi ! Dedigim gibi bunlarin hem ayaklar odun hemde beyinleri odun ! Bunlarin biran once gitmesi Bursasporun hayrinadir !!!

 5. Alt yapıda yetiştirdiğiniz çocuklara her daim BURSASPOR sevgisini aşılayın eğer içlerindeki sevgi BURSASPOR için değilse en zor zamanlarda kendi evlatlarımız dediklerimiz bizi terkedecektir .

 6. Biz bu gidişle 3. Lige kadar gideriz. Şampiyon olan takım kaç yıldır zor ligte kalıyordu. Hele geçen yıl son hafta yaşananlar benim içime hiç sinmemisti. Kendimizi çok büyük gördük , onun acısını çekiyoruz.

 7. Düne kadar bursasporda uzun yıllar forma giyip kaptanlık yapmak istiyorum diye can atanlar şimdi paranın kuklası olup gemiyi ilk onlar terkeder oldular bir iki yıla senden bisey olmadığını anlayıp bu kulübe gelebilmek için tekrar can atacaksiniz kapının yolunu gostermeyenin ‘te….. o zaman size saygılarımız sunacağız . yaşasın gerçek bursasporlular alt yapiyi temizleyip gercek bursasporlulari bulmamiz gerekiyor. Özümüz neyse sozumuzde odur.

  1
  1
 8. ERTUĞRUL ERSOY;
  geçen yıldan birikmiş alacağı olan; 2,5 MİLYON TL bedeli kulübe bıraktı,
  750 BİN EURO (5 MİLYON TL) bonservis bedeline transfer oluyor,
  gelecek yıl olan yaklaşık; 3,5 MİLYON TL maaşınıda ödemekten kurtulacağız,
  Yaklaşık olarak; 11 MİLYON TL doğrudan ve dolaylı olarak kulübümüze para kazandırıp giden,
  Profesyonel futbolcumuz; ERTUĞRUL ERSOY yolun açık olsun.

  1
  1
 9. Her zaman söyledim yine söylüyorum Bursaspor olduğu için Ertuğrul Ertuğrul’du gördük Sercan’ları Ozan’ları böyle gitmeyin şu takımdan hayır gelmez size de gittiğiniz klübe de

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu