Ertekin “Ölenle ölünmüyor!”

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin cumartesi günü karşılaşacağımız Arnavutköy Belediyespor maçı hazırlıklarında yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İsmail Ertekin “Bahar havası vardı takımımızda ve şehirde ama geçen hafta son oynadığımız maçta bir 60 dakikalık bahar havası bizi başka bir yere itti. Çok da iyi oynamadığımız bir dönem var ama sonra tepki gösterdik, uğraştık, didindik ama çok acemice bir golle kaybettik.

Futbolda bunlar var. Acemilik başa bela diye söylüyorum. Bunları yapmamalıyız. Ölenle ölünmüyor.

Bu hafta Arnavutköy deplasmanında bunların acısını çıkarmak istiyoruz. Çalışıyoruz. İnşallah 3 puanı alıp döneceğiz. Arnavutköy’ü izledik. Analiz ettik puan veya puanlarla döneceğimizi düşünüyoruz. Büyük ihtimalle de öyle olacak. Geçen haftaki maç zor bir maçtı bu maç biraz daha yumuşak. Oyuncularımız istediklerimizi yaparsa galibiyet ile dönebiliriz.” dedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @MRT1675 yorumuna yanıt olarak

      Bizi mahveden, maç öncesi Bu tarz yorumlar..Arnavutköy çok sıkı bir yakın kolay gol yemiyor .Açık konuşmak gerekirse kendimizi kandırmayalım.

      13

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu