Ertekin “Bir yere gitmiyoruz”

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin'in basın açıklamasında medya mensuplarının karşısına geçti.

Devre arası kampı için şehir dışına gitmeyeceklerini ifade eden İsmail Ertekin “Şu an itibariyle kampımız Bursa‘da olacak çünkü devre arası kampı maddi olarak inanılmaz maliyetlere çıkabiliyor. Hava şartları çok zorlamadığı takdirde kampımızı Özlüce tesislerimizde yapacağız. Çok yüksek ihtimalle 2.yarı hazırlıklarımızı burada gerçekleştireceğiz, şartlar bunu gösteriyor.

Şu an ülkemizde inanılmaz derecede bir salgın söz konusu. Bu salgından bizde etkilendik. 4-5 oyuncumuzun gribe yakalandı. Ufak tefek sıkıntıları olan oyuncularımızda var ama diğerleri ile antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Diğer oyuncularımızda iyileştiği zaman aramızda katılırlar ve yolumuza devam ederiz.

Devre arası kampını Bursa‘da yapacağımız için burada oynayacağımız hazırlık maçlarının çalışmalarına başladık. Bu bölgedeki hazırlık maçı yapabileceğimiz takımlarla bağlantı kurmaya başladık. Çok büyük ihtimalle bu hafta içerisinde hazırlık maçlarımız belli olur.” dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Uludağ varken Bolu’ ya Afyon’ a neden gidilir hiç anlamadım zaten ! Bursaspor’ umuzun ve ulkemizin diger takımlarının yararlanabilecegi hatta dünyanın diğer takımlarının bile kamp yapacağı yer burnumuzun dibindeki Uludağ’ dır…!

  26
  7
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor için bence 2 önemli büyük proje var 1. Özlüce tesislerinin bursaspora tahsisi ve burayı en iyi şekilde değerlendirme 2. si ise Uludağa büyük bir tesis yapılması bu 2 proje Bursasporu net dünya klübü yapar.
   Uludağa yapılacak planlı ve güzel bir Bursaspor spor tesisi hem gelir kapısı hemde reklam bakımından çok büyük bir basamak atlatır Bursaspora.

   14
   6
   1. @Ersin E yorumuna yanıt olarak

    Ersin takım elektrik faturasını ödeyemiyor sen uludağ a tesis yapılsın diyorsun . Biraz gerçekçi olun uludagdan yer alacan da tesis yapacan da o kadar paran varsa borcunu ödersin zaten . Lafla her şey oluyor. Hatta bende bi proje sunayım. Messi ile ronaldoyu alalım dünya takimi oluruz .

   2. @Ersin E yorumuna yanıt olarak

    en büyük proje ve yatırım insana yapılandır.
    bizim bir an önce,
    futbolun etiğini, tekniğini.
    kentlilik bilinci ve gerçek taraftarlığın ne olduğunu.
    günlük ve geçici başarıların peşinden koşmayı bırakıp, daha büyük ve kalıcı başarılar için yeni bir yapılanmaya gitmemiz ve kurumsallaşmamız gerektiğini öğrenmemiz lazım…

 2. En iyisi Bursa’da kalın.

  Aklıma şu geliyor, canım Atatürk stadı yıktıran öküzler, inşallah Bursaspor’ taraftarın ahı günün birinde girer sizlere.

  Atatürk stadı antraman yerine de kullanabilinirdi.
  Yada başka bursa takımın maçları oynabilinir di.

  18
  7
  1. @YaVuzBu🇳🇬 yorumuna yanıt olarak

   Ne ataturku be, antrenmana oraya gidermis falan, millet oraya cekirdek citlemeye gitmiyor. Stadin yeri sahane sehrin merkezi heryere yakin. Altiparmak gelinlikci yeri olmus, hala ataturku yiktirdiniz. Adini sildiniz. Adamin adi zaten her kosebasinda var yeterince. Resmi de var, heykelleri de var, yeter Turk milletini bir adamdan ibaret yaptiginiz.

   2
   2
 3. Balikesir
  Bandirma
  Karacabey
  Yildirim
  Kütahya
  Eskişehir
  4-5 hazirlik maci sart bu takimin
  Sürekli oynayip sahada pratik
  Yapmaya ihtiyaci var

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu