Erkan Kamat’tan kongre açıklaması

Kamat’ın açıklaması şu şekilde:

“Değerli Bursasporlular,

Bursaspor Kulubü Başkan adaylığı sürecinde yaşanan bazı gelişmeler beni fazlasıyla üzmüş bulunmaktadır.

İçinde bulunduğum bu süreçte başkan adaylığı konusunda herkes tarafından kabul göreceğine inandığım güçlü, vizyon sahibi, dik durabilecek ve en önemlisi her platformda haklarımızı koruyabilecek, lobisi kuvvetli olan tek bir başkan adayının etrafında toplanıp Bursamızın göz bebeği olan güzide kulubümüz Bursasporumuzu en kısa sürede çalışmalara başlayıp ayağa kaldırmamız gerekirken, camiamızın kıymetli büyükleri ‘abilerimiz’ dediğimiz kişileri neden uzaklaştırıyoruz, neden bu kadar istekli ve arzuluyken küstürüyoruz, neden farklı proje ve düşüncelere sahip 7 aday ile kongreye giriyoruz.

Hepimizin aynı düşünceler içinde olduğumuzu biliyorum fakat maalesef yine aynı senaryolar ve aynı oyuncular vizyona çıkacak ve camiamız bölünecek, her adayın çevresinde yine eski arkadaşlıklar eski dostluklar nasıl yol çizecek, neden insanlar bir birine karşı getiriliyor anlamış değilim.

Bursasporumuza en hayırlı yönetimin seçilmesi tek arzumuzdur ve seçilecek yönetimi herkesin desteklemesidir.

Bursasporumuzu içinde bulunduğu sıkıntılı günlerden en kısa zamanda yeniden layık olduğu yerlerde görebilmek ümidiyle seçilecek olan yeni yönetime başarılar diliyorum.

İçinizdeki Bursaspor sevgisini eksik etmeyin.

Erkan Kamat.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu