Erkan Kamat’ın listesi belli oldu

Bursaspor’da başkan adaylarından Erkan Kamat'ın kongredeki divan kurulu aday listesi belli oldu.

Kamat verdiği dilekçede “Divan Kurulu Başkanlığımız tarafından; 5 Haziran 2021 Cumartesi günü saat 14:00’de Bursa Büyükşehir Belediye Stadı‘nda gerçekleşecek Bursaspor Kulübü Derneği Olağan Seçimli Genel Kurulu‘nda, Genel Kurulu Divanının aşağıdaki isimlerden oluşmasını Genel Kurulumuza önermekteyiz.” ifadelerini kullandı.

Kamat‘ın sunduğu listede şu isimler yer alıyor; Genel Kurul Divan Başkanı EMRE AKÇİL, Başkan Vekili MUSTAFA ERSEL OYTUN, Yazman Üye CEM BAŞDAR ve Yazman Üye İBRAHİM ALAGÖZ.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne kulüp üyesiyim ne de bu yaşıma kadar bir yöneticiyle selamlaştığım var fakat Erkan Kamat mevcut şartlardaki en mantıklı aday. Bu karışık dönemde sürekli yönetici değiştirmemiz geri gitmek ve zaman kaybından başka bir şey değil. Kabul edelim ki Alilerin, Körüstanların, Receplerin kazıklarıyla, elektrik kesintileriyle boğuşurken bir yılda yetenekli transferler, üst lige çıkmalar hayaldir. Önce tasarruf edersin, altyapına odaklanırsın, sonra borcuna odaklanır ve tahtanı açarsın. Maalesef Levent Kızıl veya Rahmetli Başkan gibi adaylarımızın olmadığı ortamda Erkan Kamat’ın stratejisi gayet iyidir. Gerçekleri görelim beyler sabırsızlığımız yüzünden BAL liglerinde sürünmeyelim.

  7
  15
  1. @Emir yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar buradan boş yorum yapmak çok kolay herkes bu adamı kötülüyor bu adam geçen seçimde hiç kimse Bursaspor’a sahip çıkmazken aday oldu ve geldiğinde karşılaştığı manzara ortada adam hiçbir geliri olmadan bir sezon yönetti paraları cebinden vererek bu konuştuğumuz rakamlar 2000 TL 3000 TL değil adam cebinden milyonlar vermiş dün de açıkladı neler yaptığını şimdi yeni gelen adaylar geçen seçimde neredeydi şimdi neden aday oluyorlar şimdi yeni gelen adaylardan biri başkan olursa en baştan ne olacak ne bitecek bütün bu dosyaları araştırmaya öğrenmeye kalksa yine zaman kaybım bu adamın transfer tahtasınıAçamaması para yokluğundan değil kısmi olarak geldiği günkü durumdan kaynaklı bence kimsenin hakkını yemeyelim

   2
   2
 2. arkadaslarim kardeslerim abilerim oy kullanicak kesime sesleniyorum kanmayalim 2.ali ay sendromu yasamiyalim

  7
  4
  1. @Harbici yorumuna yanıt olarak

   Ne yiyor ne içiyorsunuz sizi bir türlü anlayamıyorum. Nasıl bir taraftar gurubu oldunuz yazık vay halimize. Adam 2 yıldır be yaptı vay halimize…

   5
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu