Erkan Kamat yönetiminde bir istifa daha!

Başkan Erkan Kamat'ın yeni listesinden; Coşkun Yavuz ve Ersin Toker'den sonra 3. isim Ali Serhan Şahinkaya da çekildiğini açıkladı.

5 Haziran’da yapılacak kongre öncesinde Bursaspor‘da, Başkan Erkan Kamat yönetiminde görev yapan ve yeniden aday olduğu listede yer alan yönetici Coşkun Yavuz ve Ersin Toker‘in listeden çekilmesinin ardından listede bulunan Ali Serhan Şahinkaya da listeden çekildiğini açıkladı.

“AİLEVİ SEBEPLERDEN ÖTÜRÜ”

Kamat‘ın yeni listesinin önemli isimleri arasında gösterilen Şahinkaya’nın, çekilme dilekçesine, “ailevi sebeplerden ötürü listeden istifa ettim” yazması dikkat çekti.

Ali Serhan Şahinkaya’nın listeden çekilme açıklaması şöyle:

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Neyin Başkanı ? Arada Sırada Mangal’ın Başımı ? Hangi Yönetim Borç 490 Milyon TL iken aldığı borcu 800 Milyon TL’ye çıkartma başarısını hemde para koymadan yönetim sıfatımı veriyor?

   41
   5
 1. Sürekli kavga içinde bir camia,
  trübünde bile kavga eden, menfaatçi ve küfürbazlar yüzünden Bursaspor dan soğuyor insan.
  Sizden taraftar falan da olmaz adam da.
  Hadi rakip takıma taraftara küfür ediyon bende ediyom birbirinize neden küfür ediyonuz yumruk atıyonuz.
  Bizim zamanımızda böyle şeyler olmazdı saygı sevgi vardı kendi içimizde.
  Sen böyle olursan meydanda Kamatlara, Ali Ay’lara kalır çünkü sen buna layıksın.
  Bu tip adamların noterden yeterli imzayı toplayamaması gerekirken başkan seçiliyor satılık oylar yüzünden.
  Yazık.
  Mahallemde Bursaspor yenildi diye gözyaşı döken 70’lik babalara güzel insanların gözyaşlarına yazık.

  32
  1
 2. Kim gelirse gelsin, alt lig göründü artık. Sakarya gibi, Kocaeli gibi, Manisa gibi, Gaziantepspor gibi, Zonguldak gibi vs… Bizde artık alt liglere gidicez ve artık bursa şehrinin gündeminden futbol kalkacak. Zaten Bursalının ikinci takımıydı her zaman Bursaspor. Bursalı hep Galatasaraylıydı, ikinci takımı Bursaspor du. Alt ligi kimsenin sorun edeceğini düşünmüyorum. Sorun edecek toplasan 50 kişi çıkmaz

  12
  52
  1. @Perihan Abla yorumuna yanıt olarak

   Perihan ablamda kaşıntı var galiba. Erkek olduğu halde kendisine Abla ismiyle nik name koyan bi karaktere soru işaretiyle yaklaşırım.

   8
   1
 3. Erkan Kamat bence adaylıktan çekilmeli
  Emin ile serdar kapışmalı
  Hakedenin kazandıgı bir seçim olmalı

  4
  1
 4. Sevgili Bursasporlular son yıllarda yapılan yanlislarimiza her çevresi ile camia olarak devam ediyoruz asıl tehlike şehirde Bursaspor u kullananların yanlış işler yapması ile sevgi güven saygı ortamının kaybolması is sözlere akıl vermeler yazıp çizmeler olunca her kesim güzel şeylerden bahsediyor lakin icrate gelince çok farklı malesef en büyük özelliğimiz kaybediyoruz neydi bu Bursaspor olunca a partili ,b partili olmazdı,yukarı mahalleli ,aşağı mahalleli olmazdı,zengin ,fakir olmazdı sevgi saygı herşey bir kenara Bursaspor bir kenara olurdu şimdi çatışma kaos yıkım var bunun suçlusu bu şehirdir kimse kendini kenara cekilmesin profesorunden işçisine bakkalindan magma sahibine muhtarindan valisine bence ben dahil herkes

 5. Burası dingonun ahırımı lan 490 mil. TL’den nasıl borç 800 mil.tl lere çıkıyo bunun hesabını soracak birisi yok mu ya ne iş yapar bu divan kurulu 2013 ten bu yana başkan olmuş herkezin belgelerle kanıtlarla a dan z ye sorgulanması lazım açık varsa da söke söke alacaksın mahkemeyle..kamat denen adamın başkanlık adaylığını bırak ilk önce hesap vermesi lazım bu kulübe bu borç nasıl oldu..?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu