Erkan Kamat teşekkür etti!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay'a teşekkür etti.

Bursaspor Kulübü‘nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Bugünkü Eskişehirspor maçımız öncesi tüm futbolcularımıza ve teknik ekibimize ödemiş olduğumuz başarı ödüllerinde ve bugüne kadar sağlamış oldukları maddi desteklerden dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’a ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın İbrahim Burkay’a şahsım ve kulübümüz adına teşekkür ederim.

Erkan KAMAT
Bursaspor Kulübü Başkanı

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne yardımı yaptılar da teşekkür ediliyor anlamadım? Yanlıs hatırlamıyorsam 1 ay önce yine teşekkür mesajı paylaşılmıştı. Aldıkları katlı otoparkı geri mi verdiler ne oldu? Bu takım ne zaman ivme yakalasa siyaset hemen yapışıyor yakasına. Verdikleri 50 bin tl parayla reklamlarını yapıyorlar. Mansur yavaş ankaragücüne belediye kaynaklarından 30 milyon lira verdi bu kadar reklamını yapmadı. Bizim alinur kaşıkla verip kepçeyle geri alıyor reklamı eksik olmuyor.

  74
  51
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Başkan bu laflara karnımız tok diğer başkanlar gibisin ali ay , mesut mestan adam gibi çıkıp şurdan bu para geldi buraya para verdik demediler hani şefaf olacaktınız kim ne katkı verdiğini yayınlamanız lazım ben bursasporluyum siyasette ayrımcılık yapmam hangi parti destek olmuşsa tebrik etmesini bilirim lakin bizi bilgilendirmeniz lazım şuana kadar ne yapıldı ne ödendi nerden ne para geldi açıklama yapmanı bekliyoruz öyle desteklerinden dolayı teşekkür etmekle olmuyor arkadaşlar siyasi görüş farklılıkları olabilir bu önemli değil biz aynı ülkede yaşıyoruz birbirimize saygı duymalıyız burada siyaset konuşulmaz burası spor kulübü insanlar burada sevda verdiği armaya destek veren bir yer rica ediyorum siyasi meseleri burada dile getirmeyin içinizde kalsın niye dile getiripte birbirimizi yiyelim burada şahıslar ve kuruluşlar vs önemli değil armaya destek veriyorsa tebrik etmek düşer ama başkanında yaptığı doğru değil açıkca çıkıp açıklama yapması lazım bize bu kadar para geldi ve burada değerlendirdik diye bu zamanda kimseye güven kalmadı onun için neyin ne olduğunu açıklanması lazım hangi millet olursa olsun , hangi ırk olursa olsun hangi partiden olursa olsun vs iyi ve kötü insanlar vardır körü körüne alkış tutmak mantıksız araştırmamız öğrenmemiz lazım bunun içinde bizi bilgilendirecek kişiler lazım eğer bursaspor başkan koltuğunda oturuyorsan bu taraftarı aydınlatacaksın ne olup bittiği konusunda susmakla ve açıklama yapmamakla olmaz çatlak sesleri kesmek için gerekli olduğunu düşünüyorum lnun için bir an önce basın toplantısı yapılıp açıklığa kavuşturulmalı

   5
   9
  2. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Sayın Başkan hep teşekkür ediyorsun kimden ne gizliyorsun hani kongrede söz verdin Şeffaf olacaktın kim ne kadar verdiyse söyle herkes bilsin böyle yapa yapa kulüp batıyor herkes Bursaspor sayesinde Reklamını yapıyor olan bize oluyor

   9
   4
  3. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Ne yapmışlar ?! Günü gelen borçların ödeyip, tahtayı açıp transfer yasağını mı kaldırmışlar !?
   Ayıp size be başkan bari çocukların primlerini cepten ödeyin !? Bu kadar düşmeyin…

   19
   19
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Takım birkaç maç galip gelince, hemen reklamlarını yapmak için takımı araç olarak kullanıyorlar. Özetle; sadece iyi günde değil, kötü günde de takımın yanında olan gerçek Bursasporluları istiyoruz!!!

    10
    2
 2. Kimse sponsorluğa yanaşmıyorken az ya da çok reklam verip Bursaspor’a gelir sağladılar. Herkes kaçarken destekte bulunan birkaç şahıstan veya tüzel kişilikten biridir Alinur Aktaş. Sırf muhalif düşünüyorsunuz diye bazı şeyleri görmeden gelemezsiniz. Bursaspor’a hangi görüşten olursa olsun beş kuruş kasasına sokana teşekkür ederiz beş kuru çalanı da Allah’a havale ederiz.

  51
  37
  1. @YavuzZz yorumuna yanıt olarak

   Allaha havale etmeden önce keşke farkına varabilseniz.
   Göz göre göre kasaları boşaltanlara ses çıkaran taraftarı susturmasanız.

   6
   2
 3. Körler sağırlar bir birini ağırlar olmuş. Niye teşekkür ediyorsunuz bizler de bilebilsek. . Bu güne kadar nasıl ve ne kadar maddi yardımda bulunmuşlar. ? Maddi yardımda bulunanlara biz taraftarlar da teşekkür etsek. . Çok mu zor. .

  31
  29
   1. @Inciler yorumuna yanıt olarak

    Seviyeyi düşürme ! Konuyu saptırma “atom karınca’ ya” avantacı imasında bulunmuşsun ! Güldürme… O aramızdaki en vefalı Bursasporludur…

    2
    4
   2. @Inciler yorumuna yanıt olarak

    Hayatım boyunca avanta peşinde koşmadım. . Bedava kömür bedava çay da almadım. . ALMAM da. . Sorduğum soruyu anlayamamış sın. . Diyorum ki kim ne yardım ettiyse biz taraftarlar da bilelim biz de teşekkür edelim. . Avanta sırasına girenler belli senin gibi gocunanlar giriyor avanta sırasına. . Millet bahçesi ne git avanta çay veriyorlarmış sende alırsın avanta çay hem de sıraya girmiyormuşsun. .

    4
    2
   1. @ömer deniz yorumuna yanıt olarak

    Ne için teşekkür ettiğini ben de merak ediyorum . Diyor ki maddi yardımlardan ötürü teşekkür ediyorum diyor. Ben de soruyorum .?? Ne için teşekkür ettin .?? Diye. . Çünkü bende teşekkür etmek istiyorum. . Çok mu zor. . Gelen yardımları söyleyememek. ??

    2
    2
   1. @Maraton yorumuna yanıt olarak

    Evet BURSASPOR un elinden katlı otopark ı aldıkları için onları tebrik ediyorum. Katlı otopark ı elinden alanlar gerçek BURSASPOR lu lar eleştirenler muhalif oluyor öyle mi renkdaş. . R.A. Klübü sömürürken nerde idin. ?? Aynı soruları onlarada sorabildin mi. ??

    2
    2
   2. @Maraton yorumuna yanıt olarak

    Boş yapan sensin “atom karınca’ nın” yorumunu iyi oku !
    Rakam olarak açıklayın diyor şeffaf olmalarını istiyor ! Kimseyi eleştirmiyor…

    3
    2
 4. ÇOK BİLİYORMUŞ GİBİ BOŞ YAPMAYIN KİMSEYİ BEYENMEZ YARDIM EDENLERE KÜFÜR EDER BU TAKIMIN EKONOMİK DURUMUNDAN HABERİNİZ VARMI SİZİN ELEKTRİKLERİ ÖDENMEMİŞ ÇALIŞANLARIN MAAŞINI VEREMEYEN Bİ KULÜP BELEDİYE BAŞKANI VEYA BTS BAŞKANI MEÇBURMU ZORUNLUMU YARDIM ETMEYE BURSADA OTURUPTA HİÇ FUTBOLLA ALAKASI OLMAYAN VEYA BAŞKA TAKIMI TUTAN BURSADA YAŞAN İNSANLARIN HAKKINI NASIL BURSASPORA VERİYORSUN DESE HAKSIZMI OLURLAR ONUN VERDİĞİNİ BEYENME BUNUN VERDİĞİNİ BEYENME SEN KIZICAKSAN BUNDAN ÖNCE TAKIMI SOYUP SOĞANA ÇEVİRENLERE KIZ SALLA ÇALANLARA KIZ ALANLARA KIZ VERENLERE DEĞİL

 5. Adam başı 10’ar bin lira verildiyse 500 bin lira bile yapmaz.Tabi ki teşekkür ederiz fakat bu tip şeyler haber yapılmamalı haber niteliği yok çünkü.
  Belediye 1 günlük ulaşım gelirlerini Bursaspor’a bağışlar yada transfer tahtasını açar işte o zaman bizde siyasi ayrım gözetmeksizin minnettar olur bağrımıza basarız.

  3
  1
 6. Tahta açıldımı kaliteli transferler lazım başkan puan farkı çok bu çocuklara bu kadar yüklenmek olmaz ilk 2 ye girmemiz lazım işi Şansa bırakmayın…

 7. ya başkan sen ne biçim bir adamsın 2 günde bir cıkıp ona buna teşekkür bırak yalakılığı allahını seversen şu alinur aktaştanda uzak dur bursasporun üzerinden prim yapmaya kalkmayın bursasporu bu hale düşürenler bunlar hale göremiyomusunuz bursasporun kasasına yetim hakkı girdiği sürece bu vebal üzerimizden kalkmaz biraz dirayettli olun ama seni,n umrundamı yarın bir gün ceker gidersin yerine başka bir yalaka gelir olan bursaspora olur

 8. Bu takım her ne kadar iyi oynayıp gol atıp güven verse de ikinci yarı için transfer şart ve süper ligde de oynatabileceğimiz kaliteli dört transfer yapılmalı bu şekilde ikinci yarıyı daha rahat geçiririz ve seneye belki de transfer ihtiyacı olmaz gelen gelirler de takımın borçlarına ödenir belediye bugüne kadar hiç bir şey yapmadan teşekkür aldı durdu şimdi devre arası takıma maddi destek sağlayıp transfer ihtiyacını sanayicilerle birlikte karşılamalı böylece herkes kazanacak bugüne kadar vermedikleri desteği yapsınlar takımın kulübün arkasında dursunlar bu takım çok iyi işler başaracak

 9. ya ama gerçekten çok param olsada yapmam denecek yorumlar şaşkınlıkla izleniyor 8 aydır 1 tl para almayn adama sen 3 kuruşta versen bu bir güzellik degilmi yapmayın etmeyin!!!

 10. Siyasî borazanlar menfaattan başka bursasporla işiniz olmaz faydası olanlarada burdan sallarsınız tasmalarınız kimin elinde belli

  2
  3
 11. Arkadaşlar bilmeden konuşmayın.
  Resmi yollardan yapılacak her ödeme kayıt altına alınmaktadır. Bursaspor’un gelirleri temlik altında bunun için paralar elden verilmektedir fazla karıştırmayın yoksa kokusu çok kötü çıkar.

 12. Beyler sızdede kafa yok kulubun borcları bankada temlık altında resmı olarak para yatmıyor yatarsa sısıtem otomatık bankaya aktarıyor. acıktan verıyorlar uzumu ye bagını sorma bbb bılmıyorum ama btso destek verıyor bılgı saglam yerden.. bırazda bu yazılanlara ınanın be.. yoksa futbolcumu kalır kulupte..

 13. Yav arkadaş ayıp size be ben hiç bir zaman iktidara destek vermedim ama bu desteği sağlayıp paralar hesaba yattıysa allah razı olsun ondan veya onlardan

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu