Erkan Kamat, Oyak Renault’u ziyaret etti

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, Yönetim Kurulu Üyeleri Ersin Toker ve Talip Aynıgül ile birlikte Oyak Renault Fabrikası'nı ziyaret ederek Oyak Renault Genel Müdürü Antoine Aoun ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Selim Akbaş ile bir araya geldi. 

Başkan Erkan Kamat yapmış olduğu görüşmeden memnuniyet duyduğunu dile getirerek, “Oyak Renault Genel Müdürü Antoine Aoun’a Bursaspor’a olan samimi duygularından ve desteklerinden dolayı teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum” dedi. Erkan Kamat, Oyak Renault yetkililerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Renault ile Bursaspor’u yan yana görmek istediklerini belirten Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, Oyak Renault Genel Müdürü Antoine Aoun ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Selim Akbaş’a forma takdiminde bulundu ve yılın otomobili Renault Clio 5‘i inceleyerek Bursa‘da üretilen diğer araçlar hakkında bilgi aldı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Her forma hediye ettigimizden 1000 lira alsak tahtayı açmıştık. Sonuç yok sürekli forma dağıtıp zarara giriyoruz. Zamanında ali ay da gezdi mestan da. Anlayın artık başarı olmadıkça ve paranın nereye gittigi belli olmadıkca kimse sponsor olmaz. Kimse parayı yerden bulmuyor adam yaptığı bağışın başkanın cebine mi yoksa kulüp için mi harcanacagını nerden bilsin?

  46
  4
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Mesela şampiyonluktan sonra o kadar oyuncu sattık, sponsorluk anlaşmaları vs yaptık ama borç -500 milyon. Bu paranın hesabını soracak kim var? Ne kadar sevmesem de beşiktaştan örnek vericem. Adamlar 2 sene şampiyonluk + şampiyonlar ligi geliri+ o kadar oyuncu sattılar ama tesislere tuvalet kağıdı alacak paraları yok neden? Nereye gidiyor paralarımız? Futbolcu olmasa asgari ücretle calısacak adamlara milyonlar veriyoruz sonra ağlıyoruz para yok diye. Türk futbolunun kendine gelmesi gerekiyor

   39
 2. Koskoca Renault un Genel müdür ü iş kıyafetiyle takılıyor yüzü gülüyor. Bizim Türk kurumsal ilişkiler müdürü hemen kendini belli ediyor el arkada. Saygısız herif Bursaspora saygın yok anladık bari fotograf çekilirken adam gibi tutsaydın formayı.

  38
  7
 3. Ziyaretler iyi hoş, Erkan Kamat birşeyler denemeye çalışıyor ama Şampiyonlar liginde oynarken bile tek bir sponsorluk ile ilgilenmeyen Reno bu durumumuzda böyle arabalarını inceletip havadan sudan konuşup gönderir. Bu seviyede bir ekonomik çöküşten kurtulmak bizim için cidden zor. Bize acil olarak stadyum herşeyiyle bitirilip tüm gelirleri ve ticari kullanım hakları verilmeli. Özlüce tesisleri konusunda ankara ile sözü geçen insanlar araya sokulup konuşulmalı ve tesisler bize verilmeli. Akabinde çok ciddi paraya satılabilir. Stadyum artı tesisler bizim borcu çevrilebilir noktaya getirir. Başka çare yok gibi görünüyor, yada şirketleşip kulübü satacağız.

 4. Tebrikler başkan birçok büyük firmaya girip
  Genel müdürleriyle bile görüşmek başarıdır
  Zira daha önceki yönetimler hatırlıyorum
  Renodan randevu dahi alamadıgı serzenişinde
  Bulunuyorlardı basına reno da bir görüşme
  Yapılabildiyse stadyum isim-tribün isim gibi
  Bir takım sponsorluk alınabilir

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu