Erkan Kamat “Haklarınızı helal edin”

Başkanımız Erkan Kamat ve yönetim kurulumuz, sezonun son maçı öncesi teknik kadromuz ve futbolcularımıza iftar yemeği düzenledi.

Başkanımız Erkan Kamat yaptığı açıklamada şunları söyledi “ Öncelikle şunu net bir şekilde belirtmek isterim ki iyisiyle kötüsüyle acısıyla tatlısıyla bir sezonu geride bırakıyoruz. Pandemiden dolayı bazı sıkıntılarımız oluştu, ama buna rağmen herkesin heyecanla takip ettiği ve spor camiasının konuştuğu onurlu bir mücadele verdiniz. Bu mücadeleden dolayı başta değerli hocamız Mustafa Er ve ekibine, daha sonra bütün futbolcularımızın göstermiş olduğu yürekli mücadelelerden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor, haklarını helal etmelerini diliyorum. Allah hepsinden razı olsun.”

20 Yorum Onay bekleyen 26 yorum var

  1. @AvRuPa TeXaS yorumuna yanıt olarak

   Çok rahat çıkabileceğimiz bir sezonu hiç ettin ! Şu pırıl pırıl gençlere biraz çıkma yapsaydiniz transfersiz superlige çıkardık ! Ama onu bile beceremediniz ! Madem ne diye geldiniz…!? Basiretsizler….

   19
   8
 1. Kötü niyetli değildin ama yeterli de değildin başkan 18 20 yaşlarındaki çocuklara sözleşme imzalatamayan adam Bursaspor başkanı olamaz olamamali kötünün iyisiydin çaldığını düşünmüyorum güçlü bir yönetimin ekibinde olsan kulübe çok daha faydalı olursun hakkında hayırlısı hakkım yoktur ama varsa sana helaldir.

  48
  70
  1. @yucel yorumuna yanıt olarak

   hadi ordan Ş u şahızı sırf kötü niyetle geçmiş göreve.

   Galip gelince artist, durum kötüye gidince ortadan kayıp..

   Utanmaz

   Canım Bursa’nın gençleri ile alaY etti bütün sezon.

   Kimbiler A K meselesinde neler kapı arkası bitti.

   37
   8
  2. @yucel yorumuna yanıt olarak

   bırakın niyet okumayı arkadaş adam bursasporun koca 1 senesini göz göre göre çaldı sayesinde 1 sene daha PTT deyiz bu adam sadece başkanlık yapıp futbolcu maaşlarını ödeseydi çok rahat süper ligdeydik hatta ali Akman konusunda oyuncuyla Bi şekilde anlassaydi klup çok büyük gelir elde edecekti ama geliri el altından kimler elde etti acaba yazık gunahya sahipsiz bursaspor olunca daha çok vasifsiz kamatlar geçer bu kulübün başına…

   43
   6
 2. Sn.İbrahim Yazıdan sonraki Başkanlar gibi maalesef camia sizden de istediğini alamadı. En basiti çıkıp bilgilendirme yapmadınız. konuşmadınız. Yolunuz açık olsun.

  19
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu