Erkan Kamat “Elimizden geleni yapacağız”

Bursaspor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda başkan adaylarından Erkan Kamat kongrede konuştu.

Son olarak kürsüye çıkan Erkan Kamat ise şunları söyledi: “Bursaspor’un sıkıntılı zamanında gece gündüz arkadaşlarımla mücadele ettik. Biz göreve devam edersek, basınla ilgili bütün bilgilendirmeler yapılacaktır. Biz göreve geldiğimizde tahtanın açılamayacağını anladım, Vakıfköy’e yöneldik ve Mustafa Er hocamla anlaştım. Gösterilen performans bizi Avrupa manşetlerine taşıdı. Sonra ikinci devrede pandemi durumu bizi üzdü. Kazandığımız Adana Demirspor maçından sonra 5 maçta 1 puan topladık. Eğer göreve devam edersek, 46 dosyayı halledilmek için elimizden geleni yapıp, transfer tahtasını açacağız. Kim başkan olursa olsun kazanan Bursaspor olsun.”

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kardesm sana yazıklar olsun hem 40m TL’lik tahtayı acama hem de 85m TL’lik tahta varken tekrar aday ol. Garip iş..

  96
  7
   1. @Hisarlı yorumuna yanıt olarak

    Adminler yorumu silmese daha iyi olurdu ya da silecekse altına yazılan tüm yorumlar silinmeli çünkü böyle saçma bir durum ortaya çıkıyor.

 2. Senin yüzünden bu haldeyiz 7 yaşındaki oğlum altınordu altay final maçını görünce burada niye bursaspor yok diye ağladı oğlumun gözyaşlarının sebebi sensin adana eşşekleri kadar olamadın ve hala adaysın 2.ali ay vakası

  46
  7
 3. Madem 46 dosyayı halledebilecektiniz en kolay sezonda niçin yapmadınız. Bu sezon TFF1 Lig süper lig gibi zorlu olacak. Erkan başkanım bence bu hakkınızı kaybettiniz.

  27
  1
 4. Yavşak erkan sen degilmisin elimizdeki işe yarar futbolcuları bedavaya bırakan, transfer yapamadın tamam bir şey demiyoruz, ama kaçırdıgın futbolcular yüzünden süper lige çikamadık. Yavşak erkan..

 5. Görünen o ki Kamat seçilecek gibi duruyor…
  Cidden ilginç…
  Bu kongre üyeleri nasıl böyle ısrarla hatalı seçimler yapabiliyor hakikaten anlaşılır gibi değil…

  3
  1
 6. başarısız olduğu kadar yüzsüzlükte sınır tanımayan biri. çok önceden yazdık çizdik millet gazla çalıştığından toz kondurmuyordu. hala aynı kafalar seçimde kamata oy vermekte. kazanırsa şaşırır mıyız tabii ki hayır.ali ayı bile iyi niyet mavalı ile defalarca seçen bunu da seçer. bizden bi cacık olmaz. tepede tırnağa üyesinden başkanına taraftarına kadar küme düşmüşüz. yalamaya devam!

 7. Erkan Başkan adaylar arasında en gerçekçi olanı, diğerlerinin vaatlerine bakmayın, kimse daha fazla para almayacağı yere para yatırmaz. Erkan Kamat bu sene de takımı ilk 10 da tutarsa, gelecek sene borçları siler, süpee lige çıkarız. Diğerleri seçilirse, yolun sonu amatör küme. Böyle günlerde Ertuğrul Sağlamı, Hamza Hamzaoğlunu takım ilk beşteyken başarısız diye gönderen başkanlar ve taraftarlar geliyor. Hayatta ya gerekçi ve sabırlı olursunuz, ya da gerçekler bir gün tokat gibi suratınıza yapışır.

  1
  12
  1. @Erkkmt yorumuna yanıt olarak

   evet çok gerçekçi tahtayı açama, eletrik faturalarını ödeyeme, futbolcu ve çalışanların maaşlarını ödeyeme tek proje üretme, siyasetin oyuncağı olup tek kuruş katkı sağlayama ama başkanlık maaşını çatır çatır al! 45 milyonluk tahytayı açtırmadan 85 milyonluk tahtayı kesin açtırırdı bu gerçekçilikle! çok gerçekçi dediğin gibi!

  2. @Erkkmt yorumuna yanıt olarak

   Erkan Kamat ;Bursasporun tüm sorunlarını çözdü ve aday oldu ! Bizim mahallenin kedileri de gülme krizine girdiler.Sokakta gülen bir kedi görürseniz O kedi Bursasporludur.

   1
   1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu