Erkan Kamat “Bütün Bursa…”

Aday listelerinin sunulduğu Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde Erkan Kamat açıklamalarda bulundu.

Başkan Adayı Erkan Kamat, Yönetim Kurulu listelerinin teslim edilmesi sonrası diğer başkan adayları Serdar Acarhoroz ve Hayrettin Gülgüler ile birlikte gerçekleştirdiği konuşmada ‘’Bursaspor gerçekten büyük bir camia ve örnek teşkil etmektedir. Ben adayların isimler veya yönetimler üzerinde olmadığını söylemek istiyorum. Serdar Bey ve Hayrettin Bey Bursaspor adına bir şeyler yapmak üzere bu görevde olmak istediler. Ne güzel örnek oldular. Bu kadar sıkıntılı bir dönemde ve herkesin bunu bildiği bir noktada Bursaspor sevdalısı biri olarak çok gurur duydum, mutlu oldum. Kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki varlar. Bursa’da bir şeyler yapabilmek adına hala birilerinin olduğunu söylemek istiyorum. Hangi yönetim seçilirse seçilsin mutlak suretle işleri zor. Bütün Bursa’nın bir nebze olsun omuz vermesi, onların yanında olması gerekiyor. Bu mesajı iletmek için tekrardan bir aradayız. Hiç kimsenin şüphesi olmasın, ben de olsam Onlar benim yanımda olacaklar. Serdar Bey ve Hayrettin Bey burada olduğu sürece bu ekip yine burada olur. Ama Bursaspor için iyi bir şeyler olacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Herkese teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafauğur16 yorumuna yanıt olarak

   Eyvah be yaa. Adaylara bak. Bi zamanlar o masada kimler kimler oturuyordu. Yazıcı ölkdükten sonra 8 senedir artık bunlar oturuyor. Bu arada Ahmet Bozdemir gene çıkmış ortaya. Hepsi Özlüce arazisinin peşinde mütahitler bunlar.

   19
   3
 1. Tam bir super lige çıkma senesiydi.
  Üstten takım gelmemişti Beceriksiz Bir Yönetime denk geldik.
  Ne yapılan haksızlıklara hakem hatalarına ağzını açıp bir kelime söyledi.
  Ne borç ödeme yapabildi.
  Ne takıma takviye yapabildi.
  Birde utanmadan tekrar aday oluyor.

  58
  4
 2. Yazıklar olsun Kamat hangi yüzle o masaya oturuyorsun ve açıklama yapıyorsun.Eğer sen başkan ol bende senin başkanlığın süresince çok sevdiğimBURSASPOR’UN adını ağzıma almıyacağım.

  29
  4
  1. @KÜMEYE yorumuna yanıt olarak

   Adam hâla başkan be yaa. O oturmayacak, kim oturacak? Kongrede gelirsin, oy atarsın, indirirsin o masadan. Tabi kulübe üye isen.

   8
   5
 3. Ulan utanmadan aday oluyosunuz bide olanlarada korku ve gozdağı veriyosunuz belaltı vurma cekil kıyıya

  18
  1
 4. ali ay için oylarını satan 1060 eminim ekran başkanları içinde boş durmayacaklardır. ali ayı 1 lige düşürene kadar seçenler erkan kamatıda 2 lige düşürene kadar seçeceklerdir. başkan adaylarınının vaadleri biri 40 milyon tl verecekmiş biri elektrik borcunu ödeyecekmiş erkan beyde camiaya yine umut vermemek adına bir plan proje sunmadan seçime girmesi en büyük istikrarı olacak..

  17
  2
 5. Ya bu erkan kamat denilen şahısta hiç mi utanma yok bir insan bu kadar mi yüzsüz olur. Hayır bu adamın haberini yapanlarda da hiç bir tepki olmaz mı…rezilligin yüz karası

  16
 6. Arkadaş koca 1 seneyi yediniz. Seneye yapacağın şey bundan fazla olmayacak. Hala hangi sıfatla adaysın anlamış değiliz.. Paran yoksa reklam yapmak için işgal etme o koltuğu..

  15
 7. Yahu sen açıklama falan yapabiliyormuydun ama tabi işin içine menfaat girince bülbül gibi şakırsın

  14
 8. Bütün başkan adaylarından ricam artık şu “projelerimiz var” saçmalığını bırakmaları. Futbolda para futbol oynayarak kazanılır, futbolcu alıp satarak kazanılır. Şimdi sen market açmışsın ben asıl parayı nakliyecilikten kazanıcam kamyon alacam dersen e nakliyecilik yapsaydın o zaman derler. Sen kolejle arsayla araziyle 3 milyon kazanırsın, rakibin şampiyonlar ligine gider bi de göğüs reklamı alır 80 milyon kazanır. Amerikayı yeniden keşfetmeye çalışmanın anlamı yok. Kur örümcek ağı gibi scout ağını afrikada balkanlarda güney amerikada, yetiştir kendi gençlerini zımba gibi, yap araya iyi 2-3 transfer yaslan arkana sonra. Başkan adaylarından isteğim budur. Saçma sapan işlere girişip arsacılık apartmancılık yapmasınlar bizi de cümle aleme daha fazla rezil etmesinler!

  13
  1
 9. Durun, daha Ali Ay gelecek masaya. Bakanlar çekilsin, başbakan geldi diyecek ve tahtayı açacak. Bu masadakilerin hepsini topluca satın alacak para bi tek Ali Ay’da var. Yalan mı?

  5
  8
 10. Bu adamı seçecek 1060 lılar..bu nasıl bir şey anlamak mümkün değil ! Bursaspor anladık deneme tahtası
  oldu artık ama hep 3 sene mi kalacak bu Ali modelleri…bir sene bir bok yapmadı bu kadar ısrar ne kime güveniyor 1060 lılara mı ?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu