Erkan Kamat “Bu işi bitirelim!”

Bursaspor Kulübü Başkan Adaylığı’nı 100 kongre üyesinin imzasıyla resmiyete döken Erkan Kamat dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Olağanüstü Genel Kurul’un ilk oturumda bitmesi gerektiğini ifade eden Kamat “Bizler gerçekten büyük Bursaspor Camiasının bir ferdi isek Bursa’nın en büyük markasına sahip çıkma vakti 23 Ağustos pazargünüdür. Bursaspor kongre üyelerinden rica ediyorum, lütfen 23 Ağustos’ta gerçekleştirilecek olan ilk oturumda Timsah Arena’da olalım. Kaybedecek bir günümüz, hatta ve hatta bir saatimiz dahi yok. Şayet biz ilk toplantıda çoğunluğu sağlayamaz isek Bursaspor çok şey kaybeder. Üyelik aidatlarını ödemeyi unutmuş olan arkadaşlar olabilir. Bu durumdaki üyelerimiz oy kullanamayacakları için lütfen aidatlarını kulübümüze giderek veya internet üzerinden ödesinler, son güne bırakmasınlar. Benim Bursaspor sevdalılarından ricam 23 Ağustos’ta bu işi bitirmemizdir. Birlik ve beraberliğimizi, dayanışmamızı, sesimizi orada duyuralım. Uğradığımız mağduriyetimizi haykırmak için tüm kongre üyelerimizi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Yemyesil yorumuna yanıt olarak

   Aynı senaryo dikkat edin recep bölükbaşı mesut Mestan onlar ne yapmadıysa erkan kamatta aynı ali ay, ı söylemiyorum çünkü o futboldan anlamıyor çok hata yaptı.

   3
   4
  2. @Yemyesil yorumuna yanıt olarak

   YÖNETİME EN HAYIRLI BAŞKAN ADIYI KİMSE O GELSİN AMA ( ALLAH) AŞKINA GÜZEL YÖNETSİN ( ALLAH) AŞKANA HERŞEYİ İYİCE İNCELEYİP YANİ İNCE ELEYİP SIK DOKUYARAK GELSİN KULÜBÜN HERŞEYİNİ İYİCE BİLİPTE GELSİN ,NE OLURSUNUZ SAYIN BAŞKAN ADAYI ,YADA ,BAŞKAN ADAYLARI TARAFTARIN ÜZÜLMESİNE KIRILMASINA İNCİNMESİNE MÜSAADE ETMEYİN ,ZATEN SON 4 YILDIR YETERİNCE ,HATTA DAHA FAZLASIYLA ÜZÜLDÜK ( 53 ) YAŞINDA SADECE ve SADECE BİR BURSASPOR TARAFTARI ,AYRICA KONGRE ÜYESİ OLARAK SİZLERDEN RİCA EDİYORUM ,SAYGILAR

  3. @Yemyesil yorumuna yanıt olarak

   Önce plan proje ve düşüncelerini bir görelim.
   İnşallah, şampiyonluk, yıldız transfer gibi saçma sapan şeyler vad etmez.
   gökteki yıldızları ayaklarınızın altına sereceğim diyerek insanlara olmadık hayaller kurdurmaz.

 1. Bu iş ikinci seçime kalır büyük zaman kaybı…. onun peşinden tahta kapanır transfer yapamayız gerçi yapsak ne olacak futbolcusuna para ödüyemeyen kulübe kim gelir,,,, bursasporu bu hale getiren Ali ay, recep bölükbaşı ve en son mesut Mestan Allah hepinizin belasını versin,,, bunlar olurken ses çıkarmayan TEKSAX İSTİFA,,,,,,

  78
  12
 2. Tüzuk değişmeli 4 te 1 veya 5 te 1 çoğunlukla başkan seçimi yapılmasına onay verilmelidir. Her sene aynı muhabbet nasılsa yeterli çoğunluk sağlanamaz diye ilk seçime gidilmiyoy. Bu büyük bir zaman kaybı.

  57
  1
  1. @Mesut 16 yorumuna yanıt olarak

   Aynen saçmalık, bir kongreye gidiyorsun ilk katılıma gelmiyorsun ikinci ye gelebiliyorsun. Maddem gelebiliyorsun ilkine gelin. Okadar önceden haber veriliyor. Kesinlikle değişmeli.

   11
   1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

    Hayırlısı olsun zor bir göreve geldiler, kaynak varmı parası varmı Erkan Kamat İn yöneticilik yapmaya benzemiyor başkanlık bu yapacağı iş çok zor, Hele borç ta çok olunca, listeyi inceledim Mestanın listesine göre daha ağır ve daha paralı bu liste, futbılcuların alacaklarını ödesinler borçları temizlesinler iyi bir antrenörle anlasınlar yeterli, transfer istemiyoruz gerek yok dönüp dolaşıp aynı oluyor, bu kadro çıkar iyi bir hoca ile iyi antrenör ile futbolcuları memnun etsinler ama seffaf olsunlar kaynaklar bulsunlar…

 3. Ahmeti, Mehmeti, Hasanı, Veliyi bilmem, olan adaylar bir an önce adaylığını açıklamalı. Öyle yada böyle gerçekten ilk oturumda bu iş bitmeli.
  Yoksa işimiz zor, ligler başlayacak. Ne hoca belli, kaçan oyuncuların haddi hesabı yok.
  Mestan’da 1 hafta taktı zaten.
  İşimiz zor.

  37
  2
  1. @Dance4Lifee yorumuna yanıt olarak

   Değerli arkadaşlar.
   İsmi önemli değil kim seçilecek se bir an önce seçilmeli.
   Kaybedecek bir haftamız yok.
   Derhal seçilerek işbaşı yapacak olan bir başkana ve yönetime ihtiyaç var.
   Sonrasında da iki çok önemli yapılacak iş var.
   İlki bizi gerçekten Superlig e taşıyacak bir çalıştırıcı ve ikincisi bir defans bir orta saha bir kaprissiz gercek golcü olmak üzere üç üst düzey transfer.
   Bunlar acil olarak yapılacaklar.
   Hemen sonrasında mevcut başkanın açıklamasına dayanarak uçan kuşa olan borçları ödemeye başlamak lazımdır.
   Bahsedilen rakam yaklaşık olarak on milyon Euro ya tekabül etmekte olup koskoca Bursa kenti için resmen çerez parasıdır.
   Yeter ki seçilecek olan başkan ve yönetim kentin ileri gelenlerine durumu iyice anlatabilsin.
   Eğer kent birliği sağlanabilir ve amaç birliği oluşursa yakın vadeli borçlar kısa zamanda ödenebilir.
   Bu arada seçilecek olan başkana şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum.
   İşleri gerçekten zor fakat kesinlikle imkansız değil.
   Bursa kenti bu zor günleri aşacak birlik ve beraberliğe kısa zamanda tekrar sahip olacaktır.
   Zerre kadar kuşkum yoktur.
   Saygılarımla.
   Şampiyon Bursaspor………..

   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Bu adamdan başkan olmaz. Ekonomik gücü de yok, başkanlık yapacak kapasite de yok. Aklınızı başınıza toplayın. Kimse çıkmadı diye bu adam başkan olsun denmez. Ölmenin de bir şerefi olmalı.

    2
    5
 4. Bu olağanüstü berbat durumda BİLE,
  23 ağustosta çoğunluk sağlanamazsa; bu kulüp bitmiştir.
  23 ağustosta çoğunluk sağlanırsa; bu kulüp için hala ümit var.

 5. Ölüm hastalık dışında gelmeyen bursa bursaspor düşmanıdır alçaktır bu kulübün bir gün kayba tahammülü yoktur deniz kenarında kalk kongreye gel

 6. BİZE BAŞKANDAN ÇOK PARA LAZIM:
  Erkan KAMAT evet birşeyler yapmak istiyor sağolsun. Ama eger paran yoksa gelir yoksa bedava ya başkan olmasın. Bize suanda BAŞKAN DAN COK PARAYA İHTİYACIMIZ Var. Şuanda 100BİN TL Civarında bir para bulamazsak hem transfer yasağı gelicek hemde lige puan silme cezasıyla başlıyacağız. Buda BURSASPORUMUN sonu demektir. Teşekkürler,…
  #BURSASPORUMSENÇOKYAŞA
  #BURSASPOR
  #BURSASPORHAYATSENİNLEGÜZEL.

 7. Bursaspor Kulübüne Genel Başkan alınacaktır.

  Nitelikler
  -Dürüst ve güvenilir
  -Sorumluluk sahibi
  -Personel ve oyuncuların maaşını zamanında yatıracak
  -Esnek çalışma koşullarına uyacak
  -Takım çalışmasına yatkın
  -Transfer politikasını planlı ve donanımlı yapacak
  -Doğuştan Bursasporlu ve başka bir takımın kongre üyesi olmayan
  -Teknik ve pratik zekalı bir
  Başkan Adayı aranıyor.

 8. Hiç merak etmeyin ilk genel kurulda bu iş olmaz.
  Rahmetli başkanın vefat ettiği genel kurulda bile gitmeyen üyeler şimdide gitmez.

  1
  1
 9. Bize başkan olarak bursayı aeven bursalı birisi lazım tek bir tane vardı o da vefat etti. Erkan kamatta onun ekibindenmiş zamanında.

  1
  1
 10. İnşallah şu ali aycı ve çıkarı olanlarından peşinden koşan 2 grup var karşı üst katta tam ortada. onlar sana karşı pozisyon almazlar muhalif yapmazlar. Çünkü senden bi çıkar elde edemeyecekler. Bursaspor en başında bu 2 grubun ali ay seçilsin diye arkasından gitmesi desteklemesi ile kaybetti… sesini çıkarmadıkları için kaybetti çorbalarına baktılar sustular

 11. Ben mestana kızamıyorum adam yokk zamanda geldi tahtayı da açtı o zaman herkez mestan yazacak destan diyordu tek kötü özelliği ibrahim üzülmezi geç gönderdi ve geç kongre tarihi aldı onun haricinde ona kızacak birşey yok

 12. Transfer tahtasi kapali 6.7 milyon euro gerek acilmazda isimiz zor ve genclerle ligte dewam etcezde baskan secilirse bu is once gelmeli ayrica saglam teknik adam gerekmelidir. Allah ayagimiza tas degdirmesin ins.
  Bu saatten sonra

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu