Erkan Aydın: Bursaspor’a destek vereceğiz

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Bursaspor Divan Kurulu’nda önemli açıklamalarda bulundu.

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın‘ın açıklamaları şu şekilde;

“Sinan Bür yönetiminin seçildiği kongrede de bugünki gibi yoğun bir talep vardı. Bursa’nın en büyük markası lig düşmesine rağmen Bursaspor’dur. Bursaspor kesinlikle ayağa kaldırılmalıdır.

Bursaspor’un şu anki durumu Bursa’ya yakışmıyor. Biz de Bursaspor ile ilgili neler yapabiliriz diye kafa yoruyoruz. Biz elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz ama bu tek başımıza yapabileceğimiz bir şey değil.

Ortak akıl ile beraber yeni seçilen yönetimle doğru bir ekiple bu işin altından kalkabiliriz. 390 milyonluk bir transfer tahtası borcumuz var. Bununla ilgili herkes elini taşın altına koymalı. Durum sadece para toplamaktan ibaret değil.

Daha önce bu yöntemi denedik ve başarısız olduk. Yiğit düştüğü yerden kalkar diyerek Bursaspor’u inşallah hep birlikte ayağa kaldırmak istiyoruz.”

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Anlaşılan boş ve hoş sohbet olmuş acaba toplantıya katılan hangi ünlü ler var bilelim yoksa BTSO başkanı diğerleri yoksa FB basket maçi var gittiler

  19
  3
  1. @rsykdg yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim, adam belediyenin parasını vereceğim dememiş! Ne demiş, tüm şehrin önde giden iş adamlarına yardımcı olalım diye msj.göndermis. Belediyenin parası, Bursaspor un parası demek değil. Belediyenin parası olmuş veya olmamış Bursaspor u ilgilendirmez. Her kes kendi işine baksın! Kimse kimsenin işine karışmasın! Problem çözmede organizatörlük yapmak başka birsey. Birbirine karıştırmamak lazım.

   3
   2
   1. @Krc yorumuna yanıt olarak

    Öyle de sayın Bozbey tam olarak ne şekilde destekleyeceğini açıklamıyor. Bu döneme kadar çilek bir aday da yok. Belediye ne derecede destek olacak? Gerekli destek sağlanmazsa bu kulüp yok oluşa doğru gider bu son viraj.

 2. telefrik biletlerin %25i bursaspor’a.
  kapalı otoparkların %25’i bursaspor’a.
  siz yaparsınız diye bursaspor size oy verdi. hala yapacağız. yapın artık.

  6
  1
 3. erkan aydın destek vermezseniz bursada ağzınızla kuş tutsanız bir daha kazanamazsınız alinur aktaş nasıl gitti bir sabah kahvaltısında boş boş konuştu ve o bursaspor taraftarı onu koltugundan etti bursada bursaspora faydan yoksa hiç bir yerde barınamazsın bu böyledir erkan aydın

  4
  3
 4. yıllardır nilüfer belediyesi ne destek verdi de siz iki günde destek verip Bursasporu kurtaracaksınız. nilüfer belediye fk ya yatırım yapacağınıza bir dk beyler siz denediniz olmadı biz bu işi çözeriz diye ortaya çıkıp gösterseydiniz kendinizi.

  3
  4
 5. Ne bu bursaspor sevdanız anlamadım bayram değil seyran değil eniştem…. acaba halkın parasını bursaspor üzerinden yemeyi planlıyor olabilirmisiniz bence tamda bunu planlıyorsunuz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu