Erhan Erentürk kalmak istiyor

Geçtiğimiz sezon başında Altınordu’dan bonservisiyle birlikte alınan ancak sergilediği performansla hayal kırıklığı yaratıp taraftarın tepkisini toplayan kaleci Erhan Erentürk takımda kalmak istiyor.

2024 yılına kadar sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki file bekçisi el parmağının kırılması nedeniyle son haftalarda forma giymemişti.

Erhan’ın yeni sezonda takımının tekrar Spor Toto 1. Lig’e yükselme mücadelesinde yer almak istediği bildirildi.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. arkadaştan çok fazla kalecilik göremedik ama son maçlarda adamı el parmağı kırıkken oynatanlara da yazıklar olsun.
  altyapıdan çıkıp öz evlat dediklerimiz g.tüne vura vura kaçarken kalmak isteyen adama da kötü yorum yapılmaz.

  188
  8
  1. @caner yorumuna yanıt olarak

   Anladığım kadarıyla bir alt lige düşmemizde yaptığı hatalardan dolayı vicdan azabı duymuş olabilir, fedakarlık yapıp takımin bir üst lige çıkmasına katkida bulunmak istiyor olabilir…
   Tebrikler Erhan !

   38
   11
  2. @caner yorumuna yanıt olarak

   Erhan’ı gönderen Altınordu küçük bütçe ile 2’ci ligde kaldı 100 Milyonlar Harcayan Ligin En fazla harcamasını yapan Matavs’lara Milyon Eurolar harcayan bol kepçe Emin Güle Oyna Yönetimi 3’cü Lige Düşürdü ve Erhan’nın kontratı büyük olasılıkla Süper Lig Maaşlarına Yakındır kalması çok zor bazı kulüplerin 100,000 Dollar Tüm Bütçesi Olan Ligde!

   46
   1
 2. Belki sözleşmesini çok rahat fesh edebilir ama kalmayı tercih ediyor buda erdemliktir bizden sandıklarımızda daha sezon biter bitmez hemen kaçtılar zaten transfer tahtası kapalı kalmasında fayda var ,geçen sezon erhana kötü diyenler ,acaba diğerlerinin hepsi çokmu iyiydi bu kaleciyi sakat oynayanlara ne demeli ,

  72
  8
  1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

   Bırakın duygusallığı kalmasın abi gitsin15 mac kaybettik onun hatalarından o zamanda parmağı kırıklığı.biz çok duygusal taraftarız topçular kulübe acıyorum hayır gitsi abi lazım degil bizimkiler bize yeter

   5
   3
 3. Gönülü kalmak istiyorsa bence kalsın. Yedeklerini gördük tam bir facia. Ama asıl karar vermesi gerekenler yönetim kurulu ve t.d bu senede karışmasak iyi olur.

  32
  3
 4. Bizden başka oynayacağı takım olmadığı için…. Sezonu boş geçmeyip devamlı oynamak isteyecek. Bırakın bu adamı kendi özümüzden evlatlarımız oynasın onlar gelişsin.

  14
  72
 5. Benim hatırladığım en az 5-6 maça sebep oldun , saç baş yoldurdun . Kulüp tarihinin en rezil sezonunda en büyük katkı sahiplerinden birisin . Herkesi kendinden nefret ettirdin . Hala hangi mide ile kalayım diyorsun ? Sen gibi gurursuz ve onursuz “topçular” da , avanta için senin gibileri bu takıma dolusturanlar da bir daha bu sehre giremesin İnşallah!

  13
  78
 6. Umarım ptt liginden teklif gelir
  1 milyon tl de olsa bonservis
  Kasaya girmiş olur yıllık ücret
  Maliyetinden de kurtulmuş oluruz
  Canberk ve Deniz ile 5’er yıllık
  Yeni sözleşme yapılmalı ücretleri de
  Düşük ise iyileştirilmeli bize bizden
  Başkası fayda etmez gençlerimize
  Sahip çıkıp onlara profesyonel oyuncu
  Değeri vermeliyiz

  13
  40
 7. Çok kızıyoruz evet, çok öfkeliyiz evet erhan yüzünden maçlarda kaybettik evet ama bi gerçek varkı adam vefa gösteriyor hem kırık parmakla maçlara cıkmasıyla hemde ücretinde indirip yapıp kalmak isteyişiyle. Gördük öz evlatlarımızı hangisi bizi satmadı ? İndirim yapıp kalanlara vefa gösterenlere birşey diyemeyiz zaten tahta açılamıyacak sessiz olup ve kalanlara saygı göstermek gerekir.

  3
  1
 8. Bu kardeşimiz kalmak istiyor ise gelirinin büyük bir kısmından vazgeçmeyi kabul ediyor olmalı.
  Kalıp kendini kanıtlamak istiyor olabilir.
  Git diyemem kal diyemem.
  Hayırlısı.
  Kalırsa ve iyi kalecilik örneği gösterirse kaptanlık verilebilir.
  Çünkü iyi niyetinden şüphemiz yok.

   1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

    Sagol ama kalmasan daha iyi erhan kardeş ortasahadan yediklerini unutmadık yaptıgın hatala anamızı dikti sen en iyisimi yavaştan yürü

    2
    5
 9. Bi Ata sözü aklıma geldi alan yok satanı tikeyim
  Derler taliplisi yok yatacak yer bulmuşken niye
  Gitsin enayimi Bursaspor çiftliğin bulmuş

  1
  2
 10. Maaşı cok yüksek adamlar bunlar bizim bunlardan kötü oldukları için değil maaşı yüksek oldukları için kurtulmamız gerekiyor bir yolunu bulup göndermeliyiz bu bütçede 2. Ligde oynayamaz bu takım gelir yok denecek kadar az gelsede gelirler temlikli

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu