Ergin Ataman Bursa’ya gelmiyor!

Türkiye Milli Takım Koçu Ergin Ataman milli takım ile Bursa'ya gelmeyecek.

Türkiye Milli Takım Baş Antrenörü Ergin AtamanDünya Şampiyonası Eleme gruplarındaki 11. maçında oynanacak Letonya maçını asistanlarına bıraktı.

Türkiye elendiği, Yunanistan da gruptan çıkmayı garantilediği için milli maçların kağıt üzerinde önemi kalmamıştı.

Anadolu Efes – ASVEL ile Türkiye – Letonya karşılaşmaları Cuma günü oynanacak. Ataman, Efes‘in başında olacak, Milli Takımı ise asistanı Hakan Demir yönetecek.

Ataman‘ın bu nedenle Bursa‘da milli takımın başında olmayacağı açıklandı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Angela Merkel yorumuna yanıt olarak

   Angela Merkel cidden pek spor gündemiyle alakan yok . Milli takımın idddaası kalmamış ve kendi takımının çok önemli bir maçı var aynı gün de . Bence otur torun sev markel abla

    1. @Angela Merkel yorumuna yanıt olarak

     Atladığın bişey var ve aslında konuşmuş olmak için duyar kasarak konuşuyorsun büyük ihtimalle ama Ataman gitmedi milli takıma gidip beni hoca yapın ben hoca olayım demedi. TBF yalvar yakar getirdi herifi.. Bide Bursapor olarak Avrupa da maçımız olsa milli takımda çıkmayı garantilemiş olsa aynı tepkiyi verir misin? Ayrıca versen de ne olur. 🙂

     2
     1
    2. @Angela Merkel yorumuna yanıt olarak

     Oradaki asistanı da bir hayali var milli takım baş ant olarak maça çıkacak birde böyle düşünmek lazım belkide kendini gösterecek gelecekte başa geçecek

     2
     2
    3. @Angela Merkel yorumuna yanıt olarak

     Euroleague izin vermediği sürece Euroleague takımlarından kim olursa olsun ne oyuncusu ne çalıştırıcısı Ulusal takım maçlarında görev alamaz… Kaldı ki Euroleague ülke takımlarının maç oynadığı aynı günlerde kendi organizasyonunun maçlarını umursamadan oynatıyor… Bizim yerli milli ümmi ülkemiz dışındaki her ülkede her organizasyonda değişmez kurallar var.

     Şu boş beleş milli yerli ümmi hamasetinizden vazgeçin artık…
     Cahil cahil boş beleş çığırtkanlıklarla kafa şişirmeyin…
     (Hadi şimdi havlayıp da ağzına geleni yazarak beni ez burada ve aşağıla)

     3
     1
 1. Önce Ataman’a bende tepki gösterdim fakat mantıklı düşünürsek zaten milli takımımız Avrupa’da elenmiş ama Efes’in Avrupa’da şansını devam ettirmesi için kazanması gerekiyor sonuçta Efes’in oynayacağı asvel maçı da milli maç sayılır Efes kazanırsa türk basketbolu kazanacak..

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu