Eren Tunalı profesyonel oldu

Bursaspoır U19 Takımı oyuncularından Eren Tunalı kendisini profesyonel yapan sözleşmeye imza attı.

Kulübün resmi internet sitesinden yayınlanan açıklama şöyle;

Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Başkanımız Hayrettin Gülgüler, Eren Tunalı ve ailesi katıldı.

Profesyonel sözleşme imzalayan futbolcumuz Eren Tunalı’ya sözleşmesinin hayırlı olmasını diliyor, futbol yaşantısı boyunca başarılı olmasını temenni ediyoruz.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Mesele prof imzalamak mi yoksa prof yaptıklarından takim kurmak mi ??? Geçen sene super bir takim vardı çok değil 5 tane sağlam adam alsak oturmuş bir kadro ile bu lig ‘in dumanını attirirdik.

  2. Aha boş yer buldum yazalım yorumumuzu Eren kardeşim hayırlı olsun yolun açık olsun şükür seni tanımıyor kimse, yoksa sallayan sallayan a şimdi burası kaynıyordu şimdiden alış bunlara ….

  3. Hayirli olsun
    Bursasporumuzun ve ülke futbolunun daha çok gelismesi icin terinizin son damlasina kadar mücadele etmenize ihtiyacimiz var.Ben oldum demeden surekli çalışmaya ve kendini gelistirmeye devam.

  4. Şimdi ef enim yüc’e Allah’ü tealanın inaniyetiylen bu müstesna-i hübubat-ı bülbül-ü şaaahane günlerde siz kıymetli, aziizzz,yüc’e ,hemdert,yekvicut, saygıdeğer taraftarlarımızla birlik ve beraberlik içinde olmaktan ne kad’ar mes’ut ve bir o kadar da bahtiyarım ef’enim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu