Eren Tunalı “Bütün Bursa’nın mutluluğu”

Bursaspor'un genç futbolcusu Eren Tunalı cumartesi günü karşılaşacakları Çorum FK maçı hazırlıklarında yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Eren Tunalı “‘Batman zor bir deplasmandı. 3 puana çok ihtiyacımız vardı. Hava şartları doğu bölgesinde daha zor oluyor bizim için. Şimdi sırada Çorum maçı var. O maçı da alıp yolumuza devam etmek istiyoruz.

Tribünde ben çok daha heyecanlı oluyordum. Ama saha içerisinde düdük çaldıktan sonra heyecanımızı dindirebiliyoruz.

Performansım tam istediğim seviyede değil. Çok daha iyisini hedefliyorum. İyinin sonu yok. Her zaman daha iyisi vardır. Performansımı daha çok yükseltmeye çalışıyorum. Takım içerisinde herkesle iletişimimiz çok güzel. Takım içerisinde işler daha iyi gitmeye başladı. Ağabeylerimiz, hocalarımız herkes bizi daha ileriye taşımak için çok çabalıyorlar.

Takımın içerisinde kazanmaya başlayınca her şey çok güzel ilerliyor. Bütün Bursa’nın bu mutluluğa devam etmesi için her maçımızı kazanmaya çalışacağız.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Performansını yükseltmek için neler yapıyorsun bir de onu söyleseydin, performans antrenmandan sonra yan gelip yatmakla olmuyor, ilk önce İngiltere liginden maçları seyredeceksin futbol nasıl oynanıyor öğreneceksin ondan sonra sahada tatbik edeceksin bunun yanında fizik kapasiteni gelistireceksin, daha çok koşacaksın daha hızlı oynayacaksın, top sana gelmeden ne yapacağına karar vereceksin hersey seninde sen çalışırsan olur, ben elli yaşındayım hala koşuyorum barfiks çekiyorum futbol oynuyorum her hafta 15 Avrupa ligi maçı seyrediyorum benim bile performansım yükseldi

    6
    6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu