Eren Güler’e 16 numara şoku!

3. Etap kamp çalışmaları için Afyon'da olan Bursaspor'da, yetenekli futbolcu Eren Güler, Bursasporda Bugün'den Oktay Kara ve Barış Yalım'ın sorularını yanıtladı.

Kampın çok yoğun geçtiğini söyleyen Güler, “Günde çift idman yapıyoruz. 3 günde bir hazırlık maçı gerçekleştiriyoruz. Genç arkadaşlarımız katıldı. Artık 19 yaşında olmama rağmen kendime genç diyemiyorum. Çünkü benden de yaşça küçük çok fazla arkadaşımız var. Onların sahada rahat olması için çabalıyoruz. Güzel bir kamp dönemi geçiyor” dedi.

BU SENE GİYMEM GEREKİYORMUŞ GİBİ HİSSETTİM

16 numarayı sırtına geçirmesiyle alakalı soruya yanıt veren golcü futbolcu, “Bu sene 16 numarayı giyemeyeceğim. 11 numarayı giyeceğim. Tabi ki de 16 numarayı istedim ve yönetimimiz ile de görüştüm. Bir sorun olur mu diye. En son 16 numarayı Volkan Şen giydi. Ondan sonra taraftara adandı ve numara kimseye verilmedi. Ben de bu sene giymem gerekiyormuş gibi hissettim” dedi.

“BENİM İÇİ ÖNEMLİ BİR DURUMDU”

Bursalı bir futbolcu olduğunun altını çizen genç oyuncui “Benim için çok önemli bir durumdu. Yönetimimiz ilk önce sorun olmayacağını söyledi lakin sonrasında ’16 numarayı taraftara adayalım sen başka numara seç’ dediler. Ben de, ’16 numarayı giymemem gerekiyorsa tabii ki giymem’ dedim” şeklinde konuştu.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kulübün ve hocaların kesinlikle Eren’in üstüne gitmeleri gerekiyor. Bu çocuk tam anlamıyla profesyonel ve gerçek bursalı olduğunu okadar çok belli ediyorki. Kaç sezondur yedek kaldı oynamadı ama hiçbir zaman sorun yaratmadı her zaman destek oldu.
  Bu sene kötü bile oynasa taraftar ve hocaları olarak herkesin arkasında durması ve o formayı ona vermesi gerekiyor. Yetenek var sadece destek olmak gerekiyor.
  Ben bir Bursaspor taraftarı olarak kendisine Bursaspora olan bağlılığından dolayı teşekkür ediyorum.

  94
  5
 2. Eren kardeşim.
  Taşıdığınız formaların numarası tabi ki önemli fakat asıl önemlisi yeşili ve beyazı ile birlikte arması.
  İnan ki sen 16 no lu formayı eninde sonunda giyeceksin.
  Bu arada 11 numara da çok iyi.
  Sakın gönül koyma.
  Senden çok şeyler bekliyoruz haberin ola.

 3. Bence hak etti oyna dediler oynadı yedek dediler bekledi ama yinede gitmedi ananın ak sütü gibi helal 16 numaralı forma sana ama bizim yüzümüzü yere düşürme kanının son damlasına kadar mücadeleyi bırakma

  2
  1
 4. Eren kardeşim çok istiyorsan 16 numarayı en az 5-6 sene takımda fedakar mücadeleni görmemiz gerekiyor bence.
  Bu durum seninle alakalı değil senden öncekilerle alakalı.
  Mesela 16 numarayı giymeyi hak edecek isimler Sedat 3,Nejat Biyediç,Batalla gibi adamlar olmalı.
  Her zaman Bursasporu sırtlayan fedakar cefakar adamlar olmalı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu