Eren Güler kötü haberi duyurdu!

Yeşil-beyazlı takımın genç oyuncusu Eren Güler sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Eskisinden daha da güçlü dönebilmek için çalışmalarıma yeniden başlıyorum' diyerek sezonu kapattığını belirtti.

Eren Güler yaptığı açıklamada “Hayalleri ve hedefleri olan her insanın önüne çıkabilecek olan engeller o kişinin gelişmesi için bir fırsattır aslında… Bende bu sezona çok büyük hayallerle başlamıştım. Oynayabildiğim kadar maç, atabildiğim kadar gol hedefiyle takıma katkı sağlamak adına çalışmalarıma henüz takım toplanmadan 1,5 ay öncesinde özel antrenörüm ile başladım.

Henüz ligin 3. haftasında yaşadığım sakatlıktan dolayı maalesef sezonu kapatmış bulunmaktayım. Eskisinden daha da güçlü dönebilmek için çalışmalarıma yeniden başlıyorum. Bundan sonraki uzun serüvende takım arkadaşlarımın elimden geldiği kadar yanında olacağım.” ifadelerini kullandı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   bu gençlerin gitmelerinin asıl nedeni ”SEN-BEN!”
   çünkü yaratığımız kaos ve kargaşadan dolayı burada gelecek görmüyorlar.
   çünkü bunlar henüz para hesabı yapacak yaşta değiller.
   çocukların tek istedikleri,
   azıcık sabır, bir yudum sevgi. çok az da güven…

   23
   5
 1. BU SAKATLIĞIN BÖYLE OLACAĞINI YAZDIM YAZMASINA DA HERKES YİNE KÜFÜRLER ETTİ…YİNE YAZAYIM SENEYE DE ESKİ VERİMİNİ VEREMEZ…HER ADIM ATTIĞINDA SANKİ BOŞLUĞA BASARMIŞ GİBİ HİSSEDER…

  7
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu