Eren Güler kaç ay yok?

Bursaspor’un Batman Petrolspor’u 1-0 mağlup ettiği maçın 31. dakikasında çime takılarak yerde kalan ve sahayı sedye ile terk eden Eren Güler’in sağ diz bağlarında yırtık tespit edildi.

Karşılaşmanın ardından hemen buz tedavisi uygulanan genç futbolcunun yapılan kontrollerde diz bağlarında kopma olmaması teselli oldu.

Diz bağlarında yırtık olduğu belirlenen Eren’in 1,5 ile 2 aylık süreçte takımdan ayrı kalacağı öğrenildi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hadi bi halt beceremediniz de bi sahanın çimini yapmayı da mı beceremediniz. Koca atatürk stadyumunu sırf ismi atatürk diye yıktınız yerine patates tarlası yaptınız. Ama müstehak bursaya. Bi istanbulun bi ankaranın bi adananın mersinin yaptığını yapamadı

  19
  3
 2. Akşam o zemin’in hali neydi öyle,en son 4 ay önce maç oynanmış zemin öyle mi olur.Şimdi Eren 2 ay yok,hakikaten yazık günah

  10
 3. Siyasi görüşlerine uymadığı için bizim 300 bin kişilik taraftarımızın yarısı en kötü yönetim bu diyor ama son 2 senenin en iyi yönetimi olduğunu unutuyorlar, ama genede yaptıklarını değil yapmadıklarını görüyorlar sadece neden siyasi görüşü tutmuyor.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu