Eren Güler erken başladı

Bursaspor’un yeni sezonda Berat Altındiş ile birlikte gol yollarındaki en büyük silahı olacak olan Eren Güler sezonu erken açtı.

Geçtiğimiz sezon yeterince süre alamayan ve gol sevinci yaşayamayan Eren Güler, 13 Temmuz’da başlayacak olan topbaşı öncesinde özel antrenör eşliğinde Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde çalışmalarını sürdürüyor.

19 yaşındaki forvet, Teknik Direktör Tahsin Tam’dan formayı alacağına inanıyor.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal olsun kardeşim
  Siz çalışın yeter ki
  Gerek kulüp gerekse taraftar
  Sahada formanın hakkını verenin
  Hakkını teslim eder

  21
  2
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Evet maaslarını taraftar öder değil mi?
   Beleşe maça girmek için ugraşan
   Takıma 5kuruş katkı koymayan
   Yanlılşa yanlış diyemeyen taraftar

 2. Sakatlıksız bir sezon tüm gençlerimize ins. Kalite olarak hepsi bu lig seviyesinde bazıları üstünde. Tecrübe eksikliği yavaş yavas kapanacak

  12
  2
 3. Lütfen bu evlatlarımıza her türlü desteği verelim.OLumsuzluklarını sütunlar yerine hoca ve bizzat kendileri ile paylaşalım.
  BURSASPORUMUZUN geleceği,BURSA şehrinin sevineceği ve mutlu olacağı futboldaki umutlarımız bu gençlerdiir.

  5
  2
 4. Taraftar başarısızlıkta kendine pay çıkaracak önce. Bu çocuk Tim Matavz gibi 18 maç oynayıp 1 gol atsa ne anası kalır ne babası. Kendi evlatlarımıza sabredebilsek buralarda olmazdık. Elin çerçöpüne kulübün anahtarını teslim ettik, üstüne 2. lige-eskinin 3.ligidir aslında- düştük.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu