Eren Güler “Buradan Avrupa’ya…”

Balıkesirspor karşısında son bölümlerde şans bulan Eren Güler, Bursaspor’da daha çok oynadıktan sonra donanımlı bir şekilde Avrupa’ya gitmek istediğini söyledi.

Bulduğu şansları en iyi şekilde değerlendirmeyi amaçladığını dile getiren Eren Güler, “Ben kampta da söylemiştim. Bizim ihtiyacımız olan şey seri yakalamaktı. Bunu da yaptık. Bundan sonra her zaman daha iyisi olacak. Bunun sözünü verebilirim. Hepimiz bir noktaya geliyoruz, bu da takıma yansıyor. Ben kendi adıma konuşacak olursam hocamın verdiği süreleri en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. İnşallah her hafta sürem artar, benim de performansım artar. Burada kalıp, daha yapmam gereken şeyler olduğunu düşündüğümden dolayı yeni sözleşme imzaladım. Buradan Avrupa’ya, donanımlı bir şekilde gitmek istiyorum” diyerek düşüncelerini belirtti.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. eren kardeşim yeteneklerin belli biraz daha üstüne koy kuvetlen avrupanın gözü zaten üstünüzde sen calışmaya ve gelişmeye devam et onlar seni bulur merak etme inşallah hayallerine en kısa zamanda kavuşursun sende bursasporda kazanırsınız mücadeleye devam yılmak yıkılmak yok dualarım sizinle ihanet etmeyenlerin her daim yolu acık rabbim yar ve yardımcısı olsun

    31

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu