Erdoğan ile Sağlam’ın yolları ayrıldı

Futbolu bıraktıktan sonra Ertuğrul Sağlam‘ın ekibinde de yer alan Ömer Erdoğan bundan sonra kariyerine yeni bir sayfa açtığını duyurdu. Ömer Erdoğan kişisel sosyal paylaşım hesabından yaptığı açıklamada kendi kariyer planlaması doğrultusunda Ertuğrul Sağlam ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Oyunuyla herkesin takdirini kazanan başarılı oyuncu, Bursaspor‘da kaptanlığa kadar yükselmiş ve A Milli Takım‘a seçilmişti. 13 Mayıs 2013 tarihinde Bursa‘da oynanan Bursaspor-Eskişehirspor maçı ile aktif futbol yaşantısına son vererek futbolu Bursaspor’da bıraktığından beri antrenörlük ile uğraşıyor.

Antrenörlüğümde yaninda görev yapmaktan gurur duydugum hocam sayin Ertuğrul Sağlam ile spor camiasinda kendi kariyer planlarim dogrultusunda yoluma devam etmek isteğimden dolayi yollarimi ayırmış bulunmaktayim,bana kazandirdiklari icin hocama tesekkur eder ,kamuoyunun da bilgisine sunarim.Ömer ERDOĞAN

Ömer Erdogan (@oemerdogan) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (7 Ara 2016, 08:59 PST)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu